Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Tunceli Oto Kiralama

Tunceli de Kaliteli Oto Kiralama Hizmetleri

Oto kiralama hizmetleri günümüz şartlarında oldukça önemli bir konu olarak ön plana çıkıyor. Özellikle araç sahibi olmayan ve anlık olarak araç ihtiyaçları olan kişilerin yardımına koşan araç kiralama sistemlerini yerine getiren birçok firma bulunuyor. Bu firmalardan birisi de Tunceli oto kiralama hizmetleri veren firmadır. Tunceli oto kiralama firmaları birbirinden kaliteli araçların yer alması ile birlikte araç ihtiyacı olan kişilere geniş yelpazeli araç hizmetleri sunuluyor. Araçların tamamının sigortalı ve tüm bakımları yapılarak kaliteli bir şekilde hizmetler sunuluyor.

TUNCELİ OFİS İLETİŞİM BİLGİLERİ;

Tunceli Ofis Telefonu: 0428 212 2300

Tunceli Ofis Cep Telefonu : 05411850062

Tunceli Ofis Adresi : Atatürk mahallesi 15 temmuz şehitler bulvarı Haydar Şaroğlu apartmanı. No:13/2
Tunceli / Merkez

Tunceli Şubemizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz.

İnstagram : www.instagram.com/emacarrental_tunceli/

Tunceli Araç Kiralama Hizmetlerinden Faydalanma

Araç ihtiyacı olan kişiler Tunceli araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için bizzat Tunceli rent a car firmasına başvuru yaparak ya da internet üzerinden sipariş verme sistemi ile araç kiralama işlemlerini yerine getirebiliyorlar. İnternet üzerinden yapılacak olan başvurularda ekrana gelen başvuru formundaki bilgileri doldurmaları gerekiyor. Tunceli şubemizde araç bulamama durumlarınızda elazığ oto kiralama hizmetimizden faydalanarak araç kiralama ihtiyaçlarınızı en iyi hizmet kalitesi ile karşılıyabilirsiniz. Form içerisinde yer alan bilgilerde istedikleri araçların markası, modeli, yakıt türü, kiralama süresi, kiralama sonrasında bulunulacak adres gibi birçok bilgiler istendiği gibi aynı zamanda araç talep eden kişinin kişisel bilgileri, kimlik bilgileri ve adres bilgileri gibi bilgiler de başvuru formu içerisinde doldurulması gereken yerler olarak ön plana çıkıyor. Kişilerin araç taleplerini günlük olarak kaç gün süre ile istiyorlar ise internet sitesi üzerinden gün sayısını seçtiklerinde ödenmesi gereken toplam tutar da otomatik olarak beliriyor. Müşteriler dilerlerse araç kiralama bedelini internet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilecekleri gibi aynı zamanda bizzat araç kiralama ofisine gelerek elden ödeme imkanlarından da yararlanabiliyorlar.

Araçların Özellikleri

Tunceli araç kiralama firmasında yer alan tüm araçların trafik kontrolleri, bakımları ve muayeneleri tam olarak yapılarak tam kaskolu bir şekilde müşterilerin hizmetine sunuluyor. Araç kiralayan kişiler aynı zamanda kiralama süresini de uzatabiliyorlar.

 

Tunceli Oto Kiralama

Doğu Anadolu Bölgesi'nin gezilecek güzel şehirlerinden birisi olarak Tunceli gösterilebilir. Tunceli gezilecek yerler denilince akla birçok yer gelmektedir. Elti Hatun Camisi, Eski Cami, Mazgirt Kaplıcası, Karagöl Çağlayanı ve benzeri birçok yer şehir içerisinde turistleri ağırlamaktadır. Tunceli tarihi yerler bakımından zengin bir şehirdir.  Şehir yerleşim olarak oldukça eksi bir geçmişe sahiptir. Şehre ulaşım açısından tek yöntem karayolu olarak bilinmektedir. Kendi araçlarınız ile veya toplu taşıma araçlarının kullanımı dışında şehre ulaşım yoktur. 

Tunceli nüfus bakımından en az olan şehirlerden birisidir. 2000 yılında yapılmış olan sayım neticesinde 100 bin civarında bir rakama ulaşılmıştır. Şehir ülkemizde bulunmakta olan en düşük nüfusu bulunan şehir olarak bilinir. Şehir yaz mevsiminde oldukça sıcak, kış mevsiminde ise yağışlı ve soğuk olduğu gözlemlenmiştir. Tunceli'de gezilecek yerler dışında şehrin yemek kültürü de oldukça zengindir. Zerefet, sirepati, sirekurt, kavut, keşkek gibi yemekler bu şehre ait yemeklerdir. Şehre hava yolu ile ulaşmak mümkün olmasa da Elazığ hava limanının şehre yakın olması sebebiyle kullanılabilmektedir. 

Şehir alış veriş yönünden de kendisine mahsus bir yapı sergilemektedir. Tunceli de yaşamakta olan genç kızların dokumaları alış veriş tezgahlarında dikkat çekmektedir. Şehre gidenlerin genel olarak yer yaygısı olarak kullanılmakta olan “Cicim” ve aynı zamanda genel olarak çanta olarak kullanılmakta olan “heybe” satın aldıkları görülmektedir. Bu iki ürün de el emeği ile yapılmaktadır. 

 

Tunceli Araç Kiralama

Tunceli oto kiralama hizmetinden faydalanarak isteğiniz gibi bir araca istediğiniz kadar süre içerisinde sahip olabilirsiniz. İstediğiniz marka, model ve yakıt türüne ait araçları kiralayabilirsiniz. Araç kiralama alanında tüm araçların sigortasının ve kaskosunun bulunduğu istediğiniz aracı seçerek Tunceli de istediğiniz gibi gezme ve işlerinizi halletme imkanınız olacaktır. 

Tunceli araç kiralama hizmeti almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. bu hususlar ile birlikte emin olunduktan sonra araçlar kiralanarak istediğiniz şekilde kullanmanız mümkündür. Bu hususlardan kısaca şu şekilde bahsedilebilir;

  • Araç kiralama yapmadan önce firmanın analizinin yapılması gerekmektedir.
  • Hangi yakıt türüne ait bir araç istemekteyseniz ona göre bir seçim yapın.
  • Kiralayacağınız araçlarda sigorta olmasına dikkat edin. Sigorta şartlarının tam olarak neleri kapsadığını size verilecek belge üzerinden araştırın.

 

 • Tunceli rent a car tarafından size yapılacak olan sözleşmeye mutlak suretle dikkat edin.

 

 • Kişi sayınız ile uyumlu bir araç kiralayın
 • Valiz durumu ve benzeri durumlar sebebiyle bagaj durumunu değerlendirin.
 • Aracın kiralanması durumunda hasar tespitinin kamera ile yapılmasına dikkat edin.
 • Aracın teslim sürecinde aynı şekilde tüm kapama işleminin yapılması ile birlikte kurumdan ayrılın.

 

Tunceli araba kiralama hizmeti hassa bir konudur. Kurumsal olarak çalışmayan firmalar üzerinden kiralanan araçlar ile birçok yolcu sıkıntılar yaşamaktadır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için araç kiralanacak yerin ve kiralanacak olan aracın iyi bir şekilde değerlendirmesi yapılmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen bazı sonuçlar ortaya çıkacaktır. 

Tunceli Araba Kiralama Fiyatları 

Tunceli araba kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin kendisine göre birçok sebebi bulunmaktadır. Tunceli oto kiralama fiyatları firmalar arasında ilk olarak farklılık gösterir. Bu noktada firmaları bağlayıcı bir alt sınır uygulaması bulunmamaktadır. Fiyatları etkileyen bir diğer nokta ise istediğiniz aracın marka ve modelidir. Yeni ve lüks bir araç kiralamak istemeniz durumunda fiyatlar daha yüksek olmakta düzeyin aşağıya düşmesi ile birlikte fiyat daha aşağılara çekilmektedir. 

Tunceli ucuz araç kiralama noktasında birçok fırsatı bulunmakta olan bir şehirdir. Bilhassa kış mevsiminde kiralama taleplerindeki azalma sebebiyle fiyatlar daha makul olacaktır. Yaz aylarında yurtdışından gelen misafirlerin şehre oldukça fazla olması sebebiyle şehir içerisinde araç bulma noktasında bir sıkıntı meydana gelmektedir. Arz yoğunlaşması ile birlikte fiyatlarda bir parça yükselme görülmektedir. 

Tunceli kiralık araba ile ilgili şehir dışına çıkma planı olanlara da sunulmakta olan bir hizmettir. Araç kiralama firmaları şehir dışı araç kiralama planlarınızda sizlere iki farklı şekilde yardımcı olmaktadır. firmaların bir kısmı gideceğiniz km üzerinden hesaplama yaparak kendileri tarafından konulmuş sınır üzerinde bir seyahat olması durumunda ek ücretlendirme uygulamaktadır. Diğer kiralama firmaları ise bu şekilde bir uygulama ile çalışmamaktadır. Bu sebeple firma ile şehir dışına yolculuk durumunun ayrıntılı bir şekilde konuşulması gerekmektedir. 

 

Araç Kiralamanın Ne gibi Faydaları Bulunmaktadır?

Kiralık olarak araç kullanmanın faydaları bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Aracın bakım ve benzeri her hangi bir masrafı ile uğraşmak gerekmez.
 • Kasko veya sigorta gibi işlemlerin yapılmasına ihtiyaç bulunmamaktadır.
 • İstenildiği zaman araç değişikliği yapılabilmektedir.
 • Otobüs veya uçak ile yapılacak olan yolculuğa göre daha ekonomik bir yolculuktur. 
 • Kaza ve benzeri durumlarda kendi aracınıza göre risk ve zarar durumu daha az olacaktır.