Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Ordu Oto Kiralama

Araç kiralama işlemleri, günlük yaşantımızın en önemli parçası haline gelmiştir. Konforlu araçlarla, sıcağın ortasında, rahat bir yolculuk yapmak için, konforlu araç kiralamak gerekir. Havaalanından araç kiralama imkânları ile ayağınız yere değmeden, gideceğiniz noktalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

HANGİ ARACI KİRALAMALIYIZ?

Araç kiralarken, aracı kullanacağınız coğrafi mekân önemlidir. Şehir içi araçlar veya kırsal alan araçlarının seçimi çok önemlidir. Günümüzde Ordu araç kiralama sektöründe, istediğiniz kiralık araçları bulabilirsiniz. Kırsal alan için, tabanı yüksek araçlar, ailece gezecekseniz, aile tipi araçlar tercih edilmelidir. Bütçenize göre araç almanız da önemlidir. Ayrıca, kullanabileceğiniz aracı almanız, sizin çok önemlidir. Sizden kaynaklı araç arızaları, size ait olacaktır.

 

ordu araç kiralama 

 

SÖZLEŞME AŞAMASI

Sözleşme aşamasında, Ordu oto kiralama sektöründe, aracın kiralanma süresi, kiralama ücreti ve kiralayanın kimlik bilgileri esas olarak alınır. Eğer aracı ikinci veya üçüncü bir kişi daha kullanacaksa, onların ismi de yer almalıdır. Araç kiralamada Ordu oto kiralama fiyatları kategorisinin belirlenmesinde, kiralama süresi ve aracın cinsi önemlidir.

 

Sigorta şartlarının geçerli olması için aracı kiralayanın ve ismi geçen sürücülerin dışında hiç kimse kullanmamalıdır. Aracın çalınması veya trafik kazası geçirmesi durumunda, şirket haberdar edilmelidir. Trafik cezaları, kiralayana aittir. Aracın kötü kullanılması veya amaç dışı kullanılması durumunda, şirket aracı geri alabilir. Trafik cezaları, sürücüden kaynaklı arıza ve kazalar, kiralayan sürücüye aittir. Kiralayan sürücü dışında bütün kullanımlar hem sigorta dışıdır, hem de bütün sorumluluk araç kiralayan kişiye ait olur.

Bütün bu şartların dikkatlice okunması gerekmektedir. Sözleşme şartlarına uymak, huzur içinde bir kiralama işlemi demektir. Kendi arabanız gibi, şirket araçlarını kullandığınız zaman, Fatsa araç kiralama sorun çıkmamaktadır. Emanet bilinci ile araç kiralayanlar, genelde huzur içinde araç kullanmaktadır.

Araç kiralama işlemleri sonucunda, toplu taşıma araçlarından kurtulursunuz. Konforlu ve son model araçlarla, rahat bir yolculuk yaşarsınız. Özel klima ve ısıtma sistemleri ile oldukça rahat edersiniz. Üstelik özel aracınızın yıpranmasını da önlersiniz. Özellikle uzun yolda çok fark eden son model araçların tercih edilmesi, tatilciler için ve iş adamları için büyük önem taşımaktadır. Sürekli yolculuk yapan veya düzenli tatile giden kişilerin araç kiralaması, rahat etmeleri için çok önemlidir.