Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Honda Cbr500

HEMEN KİRALA
Bu araçGünlük 600.00 ₺
  • 2 Kişi
  • 1 Bagaj

Muğla Milas - Bodrum Havalimanı Oto Kiralama

Muğla Milas – Bodrum havalimanı, 1997 yılında kullanıma hazır hale gelmiştir. Havalimanı Milas’a 12 km, Bodrum’a 32 km ve Muğla’ya 76 km uzaklıkta bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun olan bu havalimanından gideceğiniz yere, kesintisiz bir yolculuk hizmeti almak istemez misiniz? Size oldukça zaman kazandıracak bu hizmet tabii ki de Muğla Milas – Bodrum havalimanı araç kiralama hizmetidir.

milas bodrum havalimanı araç kiralama

Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Yazımızın bu kısmında araç kiralamanın sizlere sağlayacağı avantajlardan bahsedeceğiz. Araç kiralama işleminin, en önemli avantajı vakit kazandırmasıdır. Muğla, yaz aylarında en çok tercih edilen şehirler arasında yer almaktadır. Bu nedenle de bu mevsimde oldukça kalabalıktır. Havalimanına iner inmez kendinizi bu kalabalığın içinde bulabilirsiniz. Havalimanı sizlere ulaşım için havalimanı servisi imkanı sunuyor fakat servis de oldukça vakit kaybettiriyor. Çünkü bu servislerin belirli bir kalkış saati var ve belirlenen yolcu sayısına ulaşınca yola çıkıyorlar. Dilerseniz ticari taksiyle de ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat bu kadar kalabalık bir havalimanında boş bir ticari taksi bulmak da pek kolay olmayacaktır. Hem sadece havalimanından gitmek istediğiniz yere değil, şehir içinde de gezmek istediğinizde bir araca ihtiyaç duyacaksınız. Sürekli taksiyi tercih ederseniz bu size pahalıya mal olacaktır. Otobüsleri tercih etmeniz için de otobüslerin saatlerini ve rotalarını iyi bilmelisiniz. Tüm bu taksi, servis, otobüs seçenekleri sizi ulaşım konusunda oldukça yoracaktır. Zamanınızın çoğunu bununla harcamış olacaksınız. Ama Muğla Milas – Bodrum havalimanı araba kiralama seçeneğini seçerek hem konforlu hem kesintisiz hem de hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

bodrum havalimanı oto kiralama

Araba Kiralama İşlemleri Nelerdir?

Bir araç kiralamak isterseniz iki farklı şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz internet tarayıcınıza Muğla Milas – Bodrum havalimanı oto kiralama yazarak karşınıza çıkan sitelerden birine tıklayabilirsiniz. Seçtiğiniz sitede, istediğiniz model bir aracı tarih aralıklarını ve teslim alma saatinizi girerek kiralayabilirsiniz. Aracınız seçtiğiniz tarihte ve saatte size teslim edilmiş olacaktır. Siz havalimanına indiğinizde aracınız da kapıda sizi bekliyor olacaktır. Diğer bir seçenek ise havalimanına indiğiniz zaman Muğla Milas – Bodrum havalimanı rent a car firmalarıyla telefon üzerinden iletişime geçip aracı kiralayabilirsiniz. Firma görevlisine istediğiniz model aracı söyleyip, aracın hangi tarihlerde sizde kalacağını da belirterek bu işlemi tamamlamış olursunuz. Aracınız size 5 – 10 dakika içinde teslim edilecektir. Ayrıca çoğu firma aracı istediğiniz yerden teslim etme imkanı sağlıyor ve bu sayede tatil dönüşünüzde havalimanına da kiraladığınız araçla gidebilirsiniz. Araç kiralama işlemi sırasında en az 2 yıllık bir ehliyet ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınızı bulundurmak zorundasınız. Araç kiralama işlemi için en az 21 yaşında olmanız da gerekiyor. Yaş ve ehliyet kriteri de seçtiğiniz aracın modeli ve sınıfına göre farklılık gösterebilir. Tüm bunlara ek olarak seçtiğiniz araç için bir depozito ödemeniz gerekmektedir. Depozito fiyatları aracın modeli ve sınıfına göre değişmektedir. Depozito, firmanın aracı güvence altına almak adına seçtiği bir yoldur.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bir araç kiralama işlemi esnasında ilk dikkat etmeniz gereken kısım, sözleşmedir. Sözleşmeler maddeler halinde olur ve bu maddelerde firmanın sizden beklentileri yazılıdır. Bu sebeple her bir maddeyi dikkatlice okuyup aklınıza takılan kısımları görevliye sorun. İkinci bir diğer husus ise aracın güvence altında olup / olmadığıdır. Kiraladığınız aracın kaskosu bulunmuyorsa araç kiralama işlemini iptal etmenizi öneririz. Çünkü kaskosu veya sigortası olmayan araçlarda yaşayacağınız olası bir kaza size pahalıya mal olacaktır.