Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Muğla Dalaman Havalimanı Oto Kiralama

Muğla Dalaman Havalimanı, 1981 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Muğla eşsiz doğasıyla bir tatil cenneti olduğu için yaz mevsimlerinde oldukça kalabalıktır. Bu güzel şehirde tatilinize kesintisiz, hızlı bir ulaşım ile devam etmek Muğla Dalaman havalimanı araç kiralama ile oldukça basit.

dalaman havalimanı rent a car

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama

Muğla gibi turistik şehirlerde ulaşım her zaman sorun çıkarır. Örneğin, havalimanından şehir merkezine veya kalacağınız yere gitmek için araç bulmakta zorlanabilirsiniz. Havalimanları sizlere yolcu servisi imkanı sunsa da bu servislerin belirli bir hareket saati oluyor. Bu yüzden yolculuğunuza iner inmez devam edemiyorsunuz. Tüm bunların stresini yaşamadan tatilinizden keyif almanızı sağlayacak tek çözüm ise Muğla Dalaman havalimanı oto kiralama seçeneğidir. Öncelikle araba kiralamanın kazandıracağı vakit en büyük avantajdır. Ulaşıma ayıracağınız vaktinizi tatilinize ayırır ve doyasıya bir tatil yaşarsınız. Ayrıca Muğla şehrinin gezilecek tarihi mekanlarını ve doğa harikalarını ise istediğiniz saatte gidip gezme imkanını da yanında getiriyor. Görmek istediğiniz bir mekan için otobüs güzergahlarını ve saatlerini bilmenize gerek kalmayacak. Taksi ve otobüslere bağlı kalmadan özgürce bir tatil yaşayabileceksiniz.

dalaman havalimanı araç kiralama

Dalaman Havalimanı Rent A Car 

Araç kiralama işlemleri oldukça basittir. Artık internet üzerinden bile birkaç dakika içerisinde araç kiralayabilirsiniz. Nasıl mı? Örneğin, internet tarayıcınız Muğla Dalaman havalimanı rent a car yazıp çıkan rent a car firmalarından birinin sitesine giriyorsunuz. Listelenmiş araçlardan istediğiniz aracı seçiyorsunuz ve kiralayacağınız tarihleri işaretliyorsunuz. Araçlara günlük veya haftalık kiralamalarda ne kadar fiyat ödeneceği ise sitede belirtilmektedir. Bu sayede cebinize en uygun aracı da seçebilirsiniz. Aracı seçerken uçağınızın iniş saatini belirtirseniz uçağınız havalimanına iniş yaparken aracınız ise kapıda sizi bekliyor olacaktır. Bu sayede hiç vakit kaybetmeden şehir turunuza başlayabileceksiniz. Eğer internetten rezervasyon yaptırmayı unuttuysanız hiç dert etmeyin. Çünkü rent a car firmalarını arayıp istediğiniz modelde aracı kiralamanız ve onların size aracı teslim etmesi de yalnızca dakikalar sürecektir. Muğla Dalaman havalimanı araba kiralama işlemlerinde yanınızda ehliyetiniz ve Türkiye Cumhuriyetli kimlik belgeniz bulunmalıdır. Yaş kriteri kiralayacağınız aracın sınıfına bağlı olarak değişse de en az 21 yaşında olmalısınız. Ehliyet belgenizin ise en az 2 yıllık bir ehliyet olması gerekmektedir.

dalaman havalimanı oto kiralama

Dalaman Havalimanı Araba Kiralama

Yazımızın bu kısmında araç kiralarken dikkat etmeniz gereken hususlardan bahsedeceğiz. Bir aracı kiralarken bu işlemi resmi evraklara dökmeniz gerekir. Bu evraklara ise kısaca sözleşme diyebiliriz. Sözleşmeler oldukça dikkat edilmesi gereken evraklardır. Çünkü bu sözleşmelerde firmanın sizden beklentileri, olası durumlarda ödenecek para miktarları belirtilir. Örneğin, bu sözleşmelerde araç geç teslim edilirse uygulanacak fiyat artışından da bahsedilir. Maddeler halinde olan bu sözleşmeyi okumadan imzalarsanız bu maddeyi görmeyeceğinizden firmanın sizden alacağı ücreti ödemek durumunda kalacaksınız. Bu gibi sorunların yaşanmaması için mutlaka her bir maddeyi tek tek okuyun. Milas  Bodrum Havalimanı Araç Kiralama en az sözleşme kadar önemli olan bir diğer husus ise araç sigortası tabii ki. Kiralayacağınız aracın bir sigorta veya kasko güvencesi yok ise sakın kiralamayın. Çünkü bu araçlar sizlere fazladan maddi kayıplar yaşatabilir. Trafikte seyir halindeyken yaşayabileceğiniz en ufak kaza size pahalıya mal olacaktır.