Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Bmw 216D

HEMEN KİRALA
Bu araçGünlük 1,500.00 ₺
 • 5 Kişi
 • 5 Bagaj
 • Dizel
 • Otomatik
 • Lüks

Renault Clio 5

HEMEN KİRALA
Bu araçGünlük 550.00 ₺
 • 5 Kişi
 • 3 Bagaj
 • Benzin
 • Manuel
 • Hatchback 5 Kapı

Manisa Oto Kiralama

Manisa Oto Kiralama

İngilizcesi rent a car olan oto kiralama; günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak arabaların bedelini ödeyerek kullanmadır. Son dönemlerde araç kiralamaya olan talep çok fazla arttı. Talebin artması beraberinde çok sayıda oto kiralama şirketinin açılmasına neden oldu. Çok fazla firma olmasına rağmen kaliteli ve profesyonel iş yapan firma sayısı parmakla sayılacak kadar az. Firmamız 25 yıllık tecrübesiyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Manisa’ya gezmeye veya akraba ziyaretine gelenlerin araba kiralamak için ilk başvurdukları firmayız. Firma adı emacarrental olup kentimizdeki büyük ve adı duyulmuş birçok şirketin yıllık araç ihtiyacını da karşılamaktayız. Son model, temiz ve bakımlı araçlarımızla aradığınız konforu ve rahatı firmamız sayesinde yakalayabilirsiniz. 

Manisa gezilecek ve görülecek yerleri çok fazla olan bir kenttir. İle gezmeye gelenler tatil sürelerine bağlı olarak günlük veya haftalık araç kiralamakta. İnsanlar tatilde dinlenmek isterler. Gezerken dinlenmek Manisa araç kiralama hizmetlerimizle mümkün olur. Aracınız yoksa veya aracınızın kilometresini artırmak istemiyorsanız araç kiralamalısınız. Kiralama yöntemini kullanmadığınız müddetçe toplu taşıma vasıtalarını kullanmak zorunda kalırsınız ki bu durum hem zamanınızı alır hem de yorucu olur. Uygun fiyatlarla sunduğumuz fırsatlar sayesinde ailenizle zahmetsiz ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. İzmir gibi deniz turizminin hareketli olduğu bir kente yakın olmasından dolayı yaz tatilinde firmamız çok yoğun olur. Yoğunluğun nedenleri arasında Manisalı olup aracı olmayanlar ve tura çıkan yerli yabancı turistler etkilidir. 

Manisalı olup araçları olmayan bir kısım aileler yaz tatili için manisa araba kiralama hizmetlerimizden üç aylık yararlanarak çocuklarını ve aile fertlerini İzmir ve yakın çevredeki kentlerin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmeye götürmektedir. Aynı zamanda ildeki birçok kurum ve kuruluşun etkinliklerindeki araç ihtiyaçlarını karşılayarak büyük bir hizmet vermekteyiz. Araçlarımız periyodik bakımdan geçirildiği için bugüne kadar hiçbir sorunla karşılaşılmadı. Yapılan bakımlar neticesinde kiralama ve kullanmadan kaynaklanan eksiklikler anında ortadan kaldırılarak her zaman bakımlı ve güvenilir şekilde yeni müşterilerini beklemektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda araca bebek koltuğu gibi ekipman tedariki yapmaktayız. Kurum ve kuruluşların ihtiyacı doğrultusunda büyük araç temin edip kuruluşun faaliyetlerini yapmasında yardımcı olmaktayız. 

Büyük illerde ve özellikle turizm alanları bulunan illerde araç büyük ihtiyaçtır. Her yere ticari taksiyle veya toplu taşıma ile gitmek mümkün olmamaktadır. Manisa oto kiralama firmaları il halkının ve gelen yerli yabancı turistlerin ihtiyaçları üzerine kurulmuştur. Çok sayıdaki firma arasından kaliteli ve güvenilir hizmet sunanı bulmak gerekir. Firmamız yıllardır verdiği hizmetle kalitesini ve güvenilir olduğunu kanıtlamış durumdadır. En cazip fiyatlarla konforlu sürüş keyfini yaşayacağınız araçlarla seyahat edebilme fırsatı vermektedir. Sadece Manisa’da değil Türkiye’nin birçok ilinde araç kiralama hizmetlerimizi sürdürebilmemizin sırrı müşterilerimizi memnun etmemizde yatmaktadır. Daha kaliteli hizmetler sunabilmek için müşterilerimize anketler yaptırmaktayız. Çıkan sonuçları değerlendirerek hizmetlerimize yansıtmaktayız. 

manisa araba kiralama

Manisa Araç Kiralama

 

Hayatta herkesin ekonomik durumu aynı ve iyi olmayabilir. Ekonomik durumu yüksek olmasa da bazı kişiler lüks otomobilin kullanım keyfini yaşamak ister. Manisa araç kiralama her maddi duruma hitap edecek araçlarla hizmet vermektedir. Özellikle gençler lüks araç kullanım rahatlığını ve konforunu hissetmek için tercihlerini firmamızın lüks modellerinden yana kullanmaktadır. Günlük ve haftalık kiralamayla hayatın tadını çıkarmanızda siz müşterilerinizin yanında yer almaktayız. Müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını güzelce tespit ettikten sonra en uygun modeli kiralamalarında yardımcı olmaktayız. Marka aracın kasasından yakıtına, vitesinden yılına kadar birçok konu hakkında sorduğumuz sorular neticesinde en doğru kararı almalarında müşterilerimizi yönlendirmekteyiz. Bünyemizde ülkemizde en fazla tercih edilen araç markalarının en fazla beğenilen kasalarını barındırmaktayız.

Daha önce araba kiralamamış olanlar dahi son zamanlarda daha ekonomik olduğunu düşündüğünden kiralama seçeneğini kullanmaktadır. Ünlü isimlerden zengin iş adamlarına kadar birçok kişinin Manisa rent a car gibi firmalardan araç kiraladığını görmekteyiz. Bunun nedeni fahiş fiyatlar verip araba almaktansa arabanın parasını ticarette ve başka projelerde kullanmayı tercih etmeleridir. Kiralama yapıldığında daha uygun fiyat ödenerek farklı zamanlarda çeşitli modelleri kullanma fırsatı elde edilir. Ayrıca araba kiralamak sürücüleri sigorta, kasko gibi birçok sorumluluktan da kurtarır. Daha az masrafla daha lüks araçlarla seyahat etme imkanı söz konusu olur. Kiralama sürecinde kesintisizi olarak müşterilerimizle irtibat içindeyiz. Her türlü soru ve sorunlarıyla yakından ilgilenmekteyiz. 

Lüks araç kiralamadaki seçeneklerimiz uzun ve kısa sürelidir. Çeşitli markaların lüks binek araçları Manisa Oto Kiralama firmamızdan kiralanabilir. Kısa süreli kiralamalar genellikle günlük ve haftalık olur. Uzun süreli kiralamalar ise aylık veya yıllıktır. Arzu ettiğiniz aracı arzu ettiğiniz süre için kiralayarak konforlu ve rahat seyahat edebilir, işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Firmamızda müşterilerimize dizel, LPG ve benzinli araç seçenekleri sunmaktayız. Müşterimiz internet sayfamıza veya bayimize geldiğinde öncelikle yakıt olarak nasıl bir araba aradığını söylemelidir. Üç yakıt çeşidinde seçeneklerin var olması müşterilerimiz için büyük kolaylıktır. En fazla tercih edilen LPG’li araçlar olup ardından dizel araçlar tercih edilir. 

Ülkemizde araç kiralama sektörünün gelişme göstermesi Manisa oto kiralama firmaları üzerinde de kendini belli etmektedir. Kiralama hizmetlerinde kalite artmakta ve daha güzel hizmetler sunulmaktadır. Firmanın ve müşterinin mağdur olmayacağı şekilde maddeler konularak eksiksiz ve kusursuz hizmetler verilmesi için özen gösterilmektedir. Firma olarak kalitemizi sürdürebilmek için sektörün gerektirdiği bütün gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Sadece bireylere değil kurumlar ve işletmelere de araç kiralamaktayız. Hizmet alanımız geniş olduğundan sunduğumuz hizmet son derece profesyoneldir. En uygun şartlarda istediğiniz aracı dilediğiniz sürece sorunsuz ve problemsiz bir şekilde kiralama fırsatını vermekteyiz.

manisa araç kiralama

Manisa Rent A Car

 

Kendi kontrolünüz altında bir araç olduğunda dilediğiniz zaman istediğiniz yere gidebilirsiniz. Manisa belediyesi halkın ulaşımını kolaylaştırmak için toplu taşıma hizmeti vermektedir. Toplu taşımalar belli saatlerde ve belli rota üzerinde hareket eder. Bundan dolayı istediğiniz yere gidemeyeceği gibi günün erken saatinde veya gecenin geç saatinde toplu taşıma araçlarından genellikle istifade edilemez. Toplu taşımanın yanında kentlerde ulaşım için ticari taksiler vardır. Her yere ticari taksilerle gitmek ekonomik olarak kişileri zorlar. Bundan dolayı ihtiyaçlar hasıl olduğunda Manisa rent a car firmamızın sunduğu fırsatlardan yararlanmanız siz müşterilerimizin faydasına olacaktır. Ticari taksiden daha ekonomik olacaktır. Toplu taşımalarda yaşanan sorunlar araç kiralandığında kökten çözülecektir. Filomuzdaki araçlar tertemiz ve periyodik bakımları yapılmış olduğundan güvenle kiralayabilirsiniz. 

Araca ihtiyacı olup büromuza gelen veya internet adresimizi ziyaret eden müşterilerimizle nasıl bir araca ihtiyacı olduğu konusunda konuşuruz. İhtiyaçlarını belirten müşterimize Manisa araba kiralama firması olarak en uygun fırsatı sunarız. Kiralama bedeli ve detaylı bilgilendirmeden sonra sözleşme imzalarız. Müşterilerimizden ricamız sözleşme metnini imzalamada önce güzelce okumalarıdır. Çünkü firmamız kendi sorumluluklarını ve müşterinin sorumluluklarını sözleşmede ayrıntılı olarak yazmaktadır. Arıza olduğunda kimin nasıl sorumlu olduğundan aracı geç teslim etme durumunda nasıl bir ceza bedeliyle karşılaşılacağı sözleşmede anlatılır. Araç kiralandığında teslim alış ve teslim ediş tarihi/ saati belirlenir. Şayet müşterimiz sözleşmede belirlenen saatte aracı teslim edemeyecekse bize önceden bildirmelidir. 

Geç kalınacağına dair haber verilmeden belirlenen tarih ve saatte teslim edilmeyen araç için müşterimizden ceza bedeli almaktayız. Müşterilerimizden bir diğer isteğimiz de sözleşmeyi imzaladıktan sonra aracı almadan önce bütün mekanizmasını kontrol etmesidir. Manisa araba kiralama firma olarak bizler araçlarımızın periyodik bakımlarını aksatmadan yapmaktayız. Olur da gözden kaçan bir eksiklik olması durumunda müşterilerimizin araç kontrolü sırasında bunu elemanımıza bildirmesini rica ederiz. Örneğin araç içindeki navigasyon cihazı çalışmıyorsa bunun elemanımız tarafından not edilmesini ve sözleşmeye eklenmesini rica etmelidirler. Yapılan kontrollerle firmamız arızalı navigasyon cihazlı araç teslim etmekten kurtulmuş olduğu gibi müşterimizde arızalı navigasyonun sıkıntısında kurtulur. Araçların mutlaka kontrol edilmesini istememizdeki neden kendimize ve filomuzdaki araçların eksiksiz olduğuna olan güvenimizden kaynaklanır.  

Araca binmeden önce müşterilerin yakıt seviyesine dikkat etmesi gerekir. Çünkü firmamız araçları nasıl teslim ettiyse aynı şekilde teslim almak ister. Yakıt seviyesi teslim edildiğinden az ise karşılığı olan bedel kişiden tahsil edilir. Sözleşmede her konu ayrıntılı olarak yazılı olduğu halde okumadan sözleşmeyi imzalayan müşteriler bazen sıkıntı çıkarabilmektedir. Şirketimiz 22 yaşından küçük olan ve ehliyeti en az 2 yıllık olmayanlara araç kiralamaz. Yaşı veya ehliyet şartı uymadığı halde kiralama için başvuranlar olabilir. Benzer şartlardan kaynaklı olumsuzluklar yaşanabilir.  Manisa Oto Kiralama firmamızın yetkili elemanları müşterilerimizle yaşanan olası problemleri profesyonelce ve kurumumuza yakışır şekilde, müşterimizi üzmeden çözüme kavuşturur. 

manisa oto kiralama

Manisa Araba Kiralama

EMA ‘da Araç Kiralamada Ödeme Kolaylığı 

Kaliteli ve güvenilir araç kiralama hizmeti alabilmek için manisa ucuz rent a car firmamızın fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet vermekte olan canlı destek hattımızdan araç kiralamayla alakalı her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Uygun fırsatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinerek firmamızdan araç kiralayacaksınız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz ödeme kolaylığı yaparak fırsatlarını genişletmektedir. Firma adı emacarrental olan araç kiralama hizmetlerimizin ödeme ve depozito şartları şöyledir:

 • Kiralama süremiz en az 24 saattir. Hesaplamalarımız 24 saat üzerinden yapılır. Sözleşmedeki teslim saatinden 1 saati aşan gecikmelerin cezası tam gün olarak ücretlendirilir. 
 • Anlaşma gereği belirtilen teslim süresinden önce araç geri getirilirse herhangi bir iade yapılmaz. Şayet gün içerisinde aranıp getirilecek saat önceden haber verilmişse iade söz konusu olur. 
 • Kiralama bedeli peşin olarak alınır. Kredi kartından tek çekim de yapılır. Kira bedelinin dışında depozit ödemesi de kredi katından veya peşin olarak alınır. Ema Car Rental’in ön görmesi durumunda aracın sınıfına göre müşterimizin kredi kartından depozito niteliğinde ön provizyon uygulaması yapılabilir. 
 • Kiralama yapan kişi, kiralama bedelini ödemez veya kira süresini sebepsiz, habersiz uzatır ve bu uzatmalarının kira bedelini ödemezse hiçbir hizmetimizden yararlanamaz. Firmamızın sunduğu güvence ve koruma teminatlarından faydalanması söz konusu olamaz. Uzatma süresinin bedeli depozitten düşülmez ayrıca tahsil edilir. 
 • Sürücünün kusurundan dolayı trafik kazası gerçekleşmişse aracın masraflarının hepsi kiralayandan tahsil edilir. Aynı zamanda araç tamirde olduğu sürece kiralanamayacağından işten kalma bedeli de müşteriden alınır.
 • Kiralamadan önce müşterimizin mevcut eksiklerini kontrata işletmesi gerekir. Manisa araç kiralama firmamızın kontratına işlenmemiş her türlü eksiklik teslim sırasında müşteriden tedarik edilir. 
 • EMA Car Rental, bütün tahsil işlerini peşin veya kredi kartından yapar. Aracın kira bedeli, kira uzama bedeli, eksik yakıt, yanlış veya uygun olmayan yakıt, hasar, trafik cezaları, aracın teslim edilmeyip başka bir yerde bırakılmasının bedeli gibi ödemeler kredi kartından çekilebilir. Araç kiralama sözleşmemizin ön yüzünde müşterimiz kredi kartından yapılacak olan bedellere itiraz etmeyeceğini kabul ettiğine dair bilgilendirme bulunur. Kontratı imzalayan müşterimiz itiraz etmeyeceğini peşinen kabul etmiş olur.