Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Konya Oto Kiralama

İş gezisi, seyahat, ticaret ya da ziyaret gibi nedenlerle araç kiralama işlemi gerekebilir. Konya araç kiralama yapmak isteyenler için sunulan zengin imkânlar doğru değerlendirilerek uygun şekilde araç kiralama işlemi yapılabilir.

 

konya araç kiralama 

 

KONYA'DA NASIL ARAÇ KİRALARIM?

 

Turizm amaçlı olarak Konya'ya tatile gelen kişiler araç kiralayarak tatillerini daha etkin ve daha verimli şekilde geçirebilirler. Konya Havalimanı ile gelen kişiler havalimanında araç kiralama seçeneği kullanabilirler. Havalimanında yapılacak araç kiralama işlemi ile Konya'ya ayak bastığınız andan itibaren özel şekilde ulaşım sağlama imkânına kavuşuyorsunuz. Bunun yanında Konya'ya kara yolu ile gelenler içinde şehir merkezinde yer alan araç kiralama firmaları hizmet sağlıyor.

 

NASIL ARAÇ SEÇMELİYİM?

 

           Konya oto kiralama firmalarından araç kiralarken birtakım önemli özellikleri göz önünde bulundurarak doğru araç seçimi yapılabilir. Ailecek gezmeye geldiyseniz bu durumda kalabalık kapasiteye sahip araçlar kiralanması gerekirken tek başınıza gezmeye geleceksiniz Küçük boyutlu araçlar ile tercih edilecektir. Bu sayede araç fiyatlarında tasarruf sağlayabilir ki aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlayabilirsiniz.

 

HANGİ FİRMAYI SEÇMELİYİM?

 

Birçok araç kiralama tercihi olan Konya'da şehir merkezinde geri alan oto kiralama firmaları yanında ilçeleri içinde Konya Akşehir oto kiralama firması gibi tercih edebileceğiniz firmalar vardır. Firma seçiminde kurumsal yapıya sahip firmalar seçilerek güven duyulan araç kiralama firmalarına yönelmek doğru olacaktır.

 

UCUZA ARAÇ KİRALAMAK İÇİN

Konya ucuz araç kiralama seçeneği arayışında olanlar için önemli kriterler göz önünde bulundurularak araç kiralama bütçeye uygun hale getirilebilir. Kaç kişilik araç alınacaksa kişi sayısına uygun hacimde araç seçilmelidir. Kontenjandan fazla hacme sahip araç kiralama ücret pahalı olacağı gibi aynı zamanda da daha fazla yakıt tüketeceği için ek masraf oluşturacaktır. Kıyaslamalar yaparak da en ucuz tercihe sahip olabilirsiniz. En ucuz firmayı araştırmak bütçenizi hafifleteceği gibi özel kampanyalı seçenekler sunan firmaları seçmek de ideal tercih olacaktır.

 

ARAÇ SEÇERKEN NELERE ÖNEM VERİLMELİ

 

Araç kiralarken aracın kilometresi kontrol edilmelidir. Kiralama yapılan firma yasal firma olmalıdır. Uzun yolda araç kullanacaksanız bu durumda hava yastığı, ABS ve güvenli kullanım ünitelerini kontrol edip araç kiralamanızda almanızda fayda var. Aracı teslim alırken araçta hasar ve kaza var mı diye kontrol edilmeli bu kontrol sonrası teslim edilirken herhangi bir uyumsuzluk olmamasına özen göstermelisiniz.