Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

İzmir Oto Kiralama

İzmir Araç Kiralama

Bazı insanların devamlı farklı araçlar kullandığını görebilirsiniz. Özellikle ticaretle uğraşan kişiler yüksek miktardaki parayı arabaya yatırmak yerine o parayı ticarette kullanır. Araba ihtiyacını ise rent a car firmalarından karşılar. Kendine ait aracı olmayan veya aracı olduğu halde bulunduğu yerde kullanamayan kişiler İzmir rent a car hizmetlerinden yararlanır. 

Son zamanlarda ihtiyaca binaen araba kiralama firmalarında bir artış oldu. Müşterilerinin kolaylığı ve rahatlığı için hizmetler sunan firmamızın araçları arasında en çok tercih edilen modeller bulunur. Genel anlamda araç kiralama; kısa dönem ve uzun dönem olmak üzere iki şekilde gerçekleşir. Kişiler ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bir iki günlük veya birkaç aylık araç kiralama yapabilmektedir. 

Araba kiralama; günlük, haftalık, aylık veya senelik yapılan sözleşmeyle araçların kullanım hakkının belli ücretler ödenerek alınmasıdır. İzmir gibi turistik bir kentte hizmet veren firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firma adı emacarrental.com olup yerli yabancı müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Günlük kiralamalar daha çok turistik gezi için gelenler tarafından tercih edilir. 

Kısa süre içinde kentin turistik yerlerini gezmek isteyenler için en ideal yöntemdir. Farklı bir ülkede veya kentte yaşayıp ailelerini ziyarete gelenler haftalık veya aylık kiralama yapar.  Toplu taşıma araçlarında yorulmadan, taksilere çok yüksek bedeller ödemeden aileyle keyifli zaman geçirmek için araba kiralamak daha makuldür. Uzun zamanlı kiralamaları ise genellikle şirketler gerçekleştirir. Alsancak oto kiralama Şirketlerin yoğun işlerinin eksiksiz ve zamanında yerine getirilebilmesi için araba şarttır. Çok sayıda araba alarak yüklü miktarda parayı gömmek yerine birçok ünlü şirket İzmir ucuz araba kiralama firmamızın sunduğu fırsatları değerlendirmektedir. Sektörde çok sayıda firma olduğundan sorun yaşamamak için bizim gibi tecrübeli ve profesyonel hizmet sunan firmadan araç kiralamaya özen göstermelisiniz. 

Firmamız müşterilerinin isteklerini ve şartlarını en güzel şekilde değerlendirerek en doğru aracı kiralamasında yardımcı oluruz. Hizmetlerimizden yararlanmış ve hiç sorun yaşamamış olan müşterilerimiz araba ihtiyaçlarını her zaman firmamızdan karşılamaktadır. Araçlarımızı tertemiz ve zamanında teslim ederiz. Konforlu ve sürüş keyfine sahip olan araç modellerimizle bugüne kadar hiç sorun yaşanmamıştır. İzmir oto kiralama hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterimizin en az 22 yaşında olması şarttır. 22 yaşından küçüklere araç kiralamıyoruz. 22 yaşından büyük olanların ise en az 2 yıllık ehliyete sahip olması gerekir. 

Kısaca Araba Kiralamanın Şartları 

Günlük kullanım, iş veya turistik seyahatler ve daha birçok sebepten dolayı araç gerekli olabilir. Kiralama hizmetleri kişilerin kısa veya uzun zamanlık araç ihtiyaçlarını karşılar. Sektörde başarılı hizmetler sunarak varlığını sürdüren firmamız, araç kiralama için bazı şartlar sunmaktadır. Sunduğumuz şartlar kiralayacak müşterimizin ve firmamızın haklarını koruma adına önemlidir. Şartlar firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Biz burada genel şartlardan bahsedeceğiz. Şartlar şöyledir:

 • Araba kiralamada yaş: Şirketimizden araç kiralayacak olan kişinin en 22 yaşında olması gerekir. Bazı firmalarda 21 veya 23 arasında değişir. 22 yaşındaki müşterimizin en az 2 yıllık ehliyetinin olması gerekir.
 • Kiralama süresi: İzmir araç kiralama firmamızda araç kiralama süresi en az 24 saattir. 
 • Ek sürücü: Aracı sadece kiralayan kişi kullanabilir. Başkası kullanamaz. Şayet birden fazla kişi kullanacaksa şartları uyan her sürücünün belgelerinin sözleşmeye eklenmesi gerekir. 
 • Aracı teslim süresi: Sözleşmeye göre aracın iade edilmesi için saat belirlenir. Belirlenen sürenin geçmesi durumunda müşteriden ekstra bir bedel talep edilebilir. Şayet müşterimiz kiralama süresini uzatacak veya zamanında teslim edemeyecekse iade saatinden önce firmamıza haber vermelidir. 
 • Kilometre şartı: Yaptığımız sözleşmede 24 saat içinde yapılabilecek en yüksek kilometreyi yazmaktayız. Bu kilometre bazen aşılır. Aşılması durumunda her kilometre başına ne kadar ek ücret alacağımız da izmir ucuz rent a car sözleşmemizde yazar. Şayet kiralama sınırsız kilometre olarak yapıldıysa kat edilen kilometrenin bir önemi olmaz. 
 • Yakıt bedeli: Müşterilerimizden aracı teslim aldıklarında yakıt durumunu kontrol etmelerini isteriz. Çünkü firmamız aracın benzin veya mazotunu aldığınız seviyede bırakmanızı isteyecek. Aksi halde yakıt bedeli müşteriden tahsil edilir. 
 • Trafik cezası: Müşterimizin aracı kiraladığı süre içinde yaptığı trafik ihlallerinden dolayı ceza geldiğinde müşterimizden tahsil edilir. Şayet yapılan hatadan dolayı aracın bir süreliğine trafikten men edilmesi gerekirse aracı çözmek için gerekli olan sürenin bedeli yine müşterimizden tahsil edilir. 
 • Trafik kazası: Şayet müşterimiz kiraladığı araçla kaza yaparsa kaza tutanağı düzenlemek zorundadır. Tutanak düzenlenmemişse aracın bütün masrafı müşterimizden tahsil edilir. Aracın kazadan dolayı tamirde kalması gerekirse geçen sürede yaşanan kayıp sözleşme gereği müşterimizden tahsil edilir. Kiralama ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler için firma adı emacarrental.com adresine bakılabilir.

izmir araç kiralama

İzmir Oto Kiralama Firmaları

Araç kiralama eski yıllara oranla günümüzde çok daha fazla yapılmakta. Bundan dolayı araç kiralama şirketlerinde bir artış söz konusu oldu. Profesyonel şirketlerde bazı sıkıntılar yaşanabilir. Firma olarak bizler verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız. Yıllardır verdiğimiz hizmette bir sıkıntı yaşanmadı. Firma olarak genel anlamda araba kiralarken dikkat etmeniz gereken hususları sizlerle paylaşmak istiyoruz.  Sıralayacağımız maddelere dikkat ederseniz araba kiralamanın konforunu ve rahatlığını gönlünüzce yaşayabilirsiniz. İzmir araba kiralama firmamızın müşterilerine tavsiyeleri:

 • İhtiyaçlarınıza göre kiralayın: Araba kiralamadan önce, uzun yol mu kısa yol mu, kaç kişinin bineceği, yakıt bütçesi, iş programı gibi hususları netleştirmek gerekir. Şayet ihtiyaçlarınızı belirlerseniz daha doğru model aracı kiralarsınız. Aracın yakıt tipi de tabi ekonomik açıdan önemli olacaktır. Şehiriçi işleri için küçük motorlu, dağlık alanları gezmek için SUV kiralamanız tavsiye edilir. Şayet bebeğiniz varsa bebek koltuğu olmasına, bilmediğiniz kenti gezecekseniz navigasyon olmasına dikkat ediniz. 

 • Aracınızı en yakın lokasyondan kiralayın: İş veya tatil nedeniyle araç kiralayacak olan müşterilerimizin şehre giriş veya dönüş yolu üzerindeki İzmir oto kiralama ofislerimizden yapmaları daha doğru olacaktır. Şayet buna dikkat etmezseniz, aracınızı kiralama ofisinden almadan önce ve bıraktıktan sonra otogar veya havalimanına farklı vasıta ile geçmeniz gerekir. 
 • Kampanyalarımızdan yararlanın: Firmamız, daha fazla kişiye hizmet sunabilmek ve araba kiralamanın konforunu yaşatmak için belli dönemlerde kampanyalar düzenlemektedir. Yaptığımız kampanyalar bazen tatil dönemlerine de denk gelmektedir. Az ödeyerek profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tecrübesiz firmalardan düşük fiyatlı diye hizmet almak yerine firmamızın fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Kiralama sürecinde müşterilerimizle olan diyalogumuz, hizmet kalitemiz, uygun fiyat ve kurumsallığımız sizleri memnun edecektir. 
 • Erken rezervasyon fırsatları: Çok fazla araç kiralama firmasının olduğu büyük kentlerde erken rezervasyon fırsatlarıyla müşteri çekmeye çalışır. İzmir ucuz araç kiralama firmamızın erken rezervasyon fırsatlarını iyi değerlendirerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyonla piyasanın çok altında fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz. 
 • Eski model arabaları sakın kiralamayın: Firmamızda eski model araç bulunmamaktadır. Fakat bazı firmalarda hır kullanılmış araçlar olabilir. Uzun yol veya şehiriçi olması fark etmeksizin 3 yaşın üzerinde araç kiralamamaya özen gösterin. 3 yaşından büyük araçlarda yolda kalma ve teknik arıza yaşama gibi sorunlar baş gösterebilir. Her şeyden önemlisi kaza yapma riskinin olmasıdır. Sıfır, 1 veya 2 yaşındaki araçlar her zaman için daha konforlu ve rahat olacaktır. 

izmir rent a car

 • Yapılan sözleşmedeki maddeleri dikkatlice okuyun: Kaskosu veya sigortası olmayan araçların kiralanması sıkıntı meydana getirir. Kesinlikle sigortasız ve kaskosuz araç kiralamayın. Sigortasız araçta müşterinin yaptığı en ufak bir kaza bile büyük maddi zarar oluşturur. İzmir rent a car firmamızın bütün araçlarının sigortası yatırılmış, kaskosu ödenmiştir. Müşterilerimizde ricamız yaptığımız sözleşmenin bütün maddelerini tek tek okumalarıdır. Sözleşmede, firmamızın müşterilerinden beklentileri ve sunduğu hizmetler yer alır. Her iki tarafın da mağduriyet yaşamaması için sözleşmenin detaylıca okunup maddeler kabul ediliyorsa imzalanması gerekir. Aracı teslim etme süresi, gecikmeler, haklar ve her türlü kiralamayla ilgili maddeler sözleşmede yazılıdır. 
 • Aracın içini ve dışını detaylıca kontrol edin: Yetkiliyle görüştükten sonra kiralayacağınız araç size teslim edilir. Aracı teslim eden kişinin yanından ayrılmadan önce etrafını gezin, çarpma veya göçme olup olmadığını kontrol edin. Kapıları, bagajı açarak bütün mekanizmanın çalışmasını inceleyin. Kiralama olarak değil satın alıyormuş gibi düşünüp incelemenizi yapın. İzmir araba kiralama yetkisi kontrolleriniz bitene kadar size eşlik edecektir. Aracı çalıştırıp ekran ışıklarının eksiksiz yanmasını, dikiz aynalarını, aksesuarları detaylıca inceleyip eksik olmadığına emin olduğunuzda teslim alın. Şayet eksik bir durum varsa mutlaka personelimizden not almasını isteyin. Not alınıp sözleşmenize eklendiğinde teslim ederken bu eksiklerden sorumlu tutulmazsınız.

İzmir Oto Kiralama

Rent a car, ülkemizde araba kiralama ile özdeşleşmiş İngilizce karşılığıdır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda günlük, haftalık, aylık veya yıllık dönemlerde araçların kiralanmasıdır. Araba, büyük kentlerde yaşayanlar için büyük ihtiyaçtır. Şayet büyük bir kente gittiyseniz ve işlerinizin kolayca halledilmesini istiyorsanız kesinlikle arabaya ihtiyacınız olacaktır. İzmir gibi her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan kentlerde çok sayıda rent a car firması vardır. İzmir oto kiralama firmamız, misafirlerine son model araçlarla profesyonel hizmet sunmaktadır. 

Firmamızdan kiraladığınız araçla Ege’nin gözde kenti İzmir’in bütün güzelliklerini gönlünüzde gezebilirsiniz. Kentin otogarı veya havalimanından aracınızı kiralayıp sözleşmede belirtilen süre içinde gezinizi yapıp teslim zamanı ve saatinde iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatla, ekonomik çözümler sunan aracı kiraladığınızda seyahatiniz daha keyifli olacaktır. Şehir içindeki gezilecek yerleri bilemiyorsanız mutlaka aracınızda navigasyon olmalıdır.

https://emacarrental.com/kiralama-noktasi/izmir-bayrakli-arac-kiralama

 Seyahatinin çile olacağından korkanlar için araçlarımızda navigasyon bulunmaktadır. İzmir kiralık araç sözleşmesini imzalamadan önce mutlaka navigasyon isteğinizi belirtmelisiniz. Navigasyon cihazlı araçlarımız bütün gününüzü yol arayarak öldürmenizin veya aracınızı devamlı durdurarak zaman kaybetmenizin önüne geçer. Bilmediğiniz yollara girmeniz işlerinizin aksamasına neden olur ki bunu kimse istemez.

Kiraladığınız aracın iklimlendirme sisteminin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. İzmir gibi kentte yazın seyahat edecekseniz iklimlendirme sistemi ayrıca önemli olur. Yüksek sıcaklıklarda, aracın içinde klimasız seyahat etmek yolculuğunuzu ve bütün tatilinizi mahvedebilir. Denizden çıkıp akşam vakti dönüş yolundaysanız bazen aracın içinin ısınmaya ihtiyacı olur. Bayraklı araç kiralama İklimlendirme sistemi işte bur durumda can kurtarıcı olarak imdadınıza yetişir. Üşütür ve hasta olursanız yolculuğunuz başlamadan bitmesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 

Araçlarımızın hepsi son model ve 3 yaşından küçüktür. Firma adı emacarrental.com adresimize baktığınızda araçlarımızın modellerini görebilirsiniz. İklimlendirme sisteminin sorunsuz çalışıyor olması seyahatinizin konforu ve sağlığınız açısından önemlidir. Fakat olurda gözden kaçan ufak tefek sıkıntılar varsa aracınızı teslim almadan mutlaka yetkili arkadaşımıza bildirip çözüm bulmasını isteyin. Sorununuz anında çözülecek ve size sadece seyahatinizin keyfini çıkarmak kalacaktır. . Alsancak araç kiralama İklimlendirme sistemi yaz ve kış ayları için ayrıca önemli iken navigasyon aradığınız yeri en kısa sürede bulmanıza yardımcı olacaktır. İklimlendirme ve navigasyon dışında aracın içinde güvenliğiniz ve konforunuz için gerekli olan bütün donanımların firmamız tarafından kontrol edilip müşterilere teslim edilir.