Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Honda Cbr 250

HEMEN KİRALA
Bu araçGünlük 400.00 ₺
 • 2 Kişi
 • 1 Bagaj
 • Benzin
 • Manuel
 • Motorsiklet

Suzuki Gsxr 250

HEMEN KİRALA
Bu araçGünlük 450.00 ₺
 • 2 Kişi
 • 1 Bagaj
 • Benzin
 • Manuel
 • Motorsiklet

Honda ActivaS 125

HEMEN KİRALA
Bu araçGünlük 250.00 ₺
 • 2 Kişi
 • 1 Bagaj
 • Benzin
 • Otomatik
 • Motorsiklet

Kanuni Nev 50

HEMEN KİRALA
Bu araçGünlük 250.00 ₺
 • 2 Kişi
 • 1 Bagaj

İzmir Motosiklet Kiralama

İzmir Motosiklet Kiralama

Özellikle tarihi ve doğal güzellikler bakımından İzmir gezilecek yerler bakımından oldukça zengindir. İlde tarihi bina mı gezmek istiyorsunuz? Modern çarşılarını mı dolaşmak istiyorsunuz? Ya da denize girip yüzmek mi istiyorsunuz? Alsancak oto kiralama Bunların hepsini gerçekleştirebileceğiniz özel bir şehirdir. Merkezde gezeceğiniz yer çok olduğu gibi çevre ilçelerde de bir o kadar çoktur. İhtiyaç hissederseniz motosiklet kiralama İzmir firmasından kiralık araç da temin edebilirsiniz.

Araç Kiralama Taleplerinizde de Alsancak'da Bulunan Ofisimizde Alsancak Araç Kiralama Hizmetimizden Faydalanarak Araç Kiralayabilirsiniz.

Şehre yakın çevreden ya da uzak illerden ulaşabilmek oldukça kolaydır. Karayolu ile gelmek isteyenler İZOTAŞ’ a gelerek oradan istediği yerlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilir. Hava yolu ile gelenler Adnan Menderes Havaalanına gelerek servislerle şehir merkezine gelebilirler. Demir yolunu tercih ediyorsanız Basmane Tren Garında inerek merkeze ulaşabilirsiniz. Arabanız olmasa bile ulaşım oldukça kolaydır. Hızlı bir tatil gezisi yapmak istiyorsanız İzmir motosiklet kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

İzmir Saat Kulesi

İzmir denilince akla gelen tarihi yerler arasında saat kulesi bulunmaktadır. 1901 yılında yapılan saat kulesinin tarihi dokusunu incelemenizde fayda bulunmaktadır. İzmir motosiklet kiralama şirketinden bir araç kiralarsanız bu ve bunun gibi daha birçok tarihi yeri gezebilirsiniz. Ayrıca firmanın İzmir motosiklet kiralama hizmetlerinin de olduğunu hatırlatmakta fayda vardır. Böylelikle de hızlı bir şekilde çevre gezinizi yapabilirsiniz.

Deniz Müzesi Nerededir?

Balçova İnciraltı İskelesinde bulunan ve sergilenmekte olan gemiler ilginizi çekebilir. Gemi Müzesi 2007 yılında ziyaretçilerine açılmıştır. İskelede bulunan gemileri incelemek sizde hoş duygular oluşturacaktır. Ayrıca Ticaret Tarihi Müzesi, Neşe ve Karikatür Müzesi gibi yerler de ilginizi çekebilir. Müze ziyaretçileri için şehirde çok sayıda müze bulunmaktadır. Çoğunu gezebilmeniz için hızlı hareket etmeniz gerekir. Bu hızı sizlere İzmir motosiklet kiralama sağlayacaktır.

Şelale Parkı Nerededir?

İzmir’in Konak semtinde bulunan Şelale Parkı muhteşem bir güzelliğe sahiptir. Temiz havanın olduğu, palmiye ağaçlarıyla kaplı bu mis gibi kokan doğanın içinde şehrin gürültüsünden uzaklaşabilirsiniz. Kiralık motor 600 rr izmir Doğa gezisi yapmak isteyenler; Şirinyer, Çiçekli Tabiat, Yamandağı Tabiat Parklarını da gezebilirler. Ailenizle güzel bir doğa gezisi yapmak için İzmir motosiklet kiralama firmalarından faydalanabilirsiniz. Bu firmalar arasında İzmir motosiklet kiralama önerilerimiz arasındadır.

Yeşil Köşk Nerededir?

Tarihi yerler gezmek isteyenlerin tercih edeceği Yeşil Köşk, Bornova’dadır. 1880 yılında inşa edilmiştir. Asıl adı Pandispanya Köşküdür. Günümüzde restore edilmiş ve organizasyon, toplantı gibi etkinliklerde kullanılmaktadır. 140 yıllık bu muhteşem tarihi köşkü görmenizi tavsiye ederiz. Buraya gitmenizde size kolaylık sağlaması bakımında motosiklet kiralama İzmir firmasından yardım talep edebilirsiniz.

Smyrna Antik Kenti

Konak ilçesinde bulunan antik kent, dönemin önemli merkezlerinin arasında yer almaktaydı. Tarihi kalıntıları ve şehrin dokusunu incelemek için Smyrna Antik kentine gidebilirsiniz. Konak ilçesine gidebilmeniz için İzmir ucuz motosiklet kiralama fırsatını değerlendirirseniz; ekonomik bir tatil yapabilirsiniz. İsterseniz araba isterseniz motosiklet kiralamak için Kiralık motor izmir şirketinden faydalanabilirsiniz.

Cami Gezisi Yapmak İsteyenler

İzmir ilimizde birçok tarihi camiler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Alsancak Hocazade Camisidir. Konak ilçesindedir. İki Çeşmelik Cami de Konak’ da bulunmaktadır. Ayrıca Kestanepazarı Camisini de ziyaret edebilirsiniz.  Gitmişken Hacı Ahmet Sait Salepçioğlu Camisini de görmelisiniz. Cami gezilerinizde size kolaylık sağlayacak İzmir motosiklet kiralama şirketlerinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle seri ve rahat bir şehir gezisi yapabileceksiniz.

Denize girmek isteyenler, İzmir’in çevresindeki birçok ilçede bunu yapabilirler. Çeşme, Urla, Foça, Ilıca, Seferihisar plajlarında denize girebilir, güneşlenebilir ve yüzebilirsiniz. Yaz tatillerinde en çok tercih edilen yerler arasında bu ilçelerimiz yer almaktadır. Ayrıca karşıyaka araç kiralama Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Deniz ve plaj gezinizde İzmir motosiklet hizmetlerinden faydalanmanız size kolaylık sağlayacaktır.

İş arkadaşlarınızla yapacağınız İzmir ili ve çevre ilçeleri gezinizde İzmir kurumsal motosiklet kiralama avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem ekonomik hem de konforlu bir tatil yapabilirsiniz.