Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

İzmir Bornova Araç Kiralama

Bornova Araç Kiralama

Aracı olmayan fakat tatile gidecek kişilerin elbette ki ilk tercihi araç kiralamak olmaktadır. Özellikle Bornova araç kiralama bu alanda çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü İzmir'in gözde ilçesi olan Bornova'da birden fazla gezilecek, eğlenecek alanlar bulunmaktadır. Özellikle araç kiralayan kişilerin ilk seçimi Bornova olanlar Homeros vadisine gitmeden es gelememektedir. Ancak ilk defa araç kiralamak isteyen kişiler çok tedirgin olup çekinmektedirler. 

Fakat araç kiralanırken yapılacak aşamalar olduğunca kolay olmaktadır. Araç kiralamadaki ufak, tefek püf noktalarını öğrenmeniz halinde bu işlem daha fazla kolay olmaktadır. Ayrıca bu püf nokta ve dikkat edilen unsurları bilmeden araç kiralayıp tatil yaparsanız, tatilinizin ortasında pekte istememen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İlk öncelikle kiralayacağınız aracı kısa dönem yahut uzun dönem olarak kiralamak istediğinize karar verin. Genellikle kısa dönem kiralama tercih esenler günlük yahut haftalık olarak kiraladıkları araçları kullanmaktadır. 

Ancak uzun dönemli tercih eden kişiler genellikle bir ay yahut iki ay süreçlerde araçları kullanmak isteyip kiralamaktadırlar. Ancak bu süreçte araçlara fazlasıyla titiz davranıp dikkat etmek gerek. Ayrıca Bornova'da tatil yapmak isteyen kişilerin kesinlikle 1880 senesinde inşa edilen tarihi Belhomme evini de görmesini öneririz! Bu noktada Bornova oto kiralama firmaları ile iletişime geçerek; araç kiralamak beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Bornova Oto Kiralama 

İzmir'de tatil yapmak isteyen kişilerin ilk tercih ettiği ilçesi Bornova olmaktadır. Ancak Bornova'da her adım attığınızda hissedeceğiniz o huzur dolu anlar için araç kiralamanız gerekmektedir. Fakat bilinmelidir ki Bornova oto kiralama sanıldığından daha kolay olmakla birlikte şartları bilmeniz yeterli olacaktır. Elbette Bornova'da ne kadar süre kalacağınızı karar verdikten sonra bir oto kiralama alanında hizmet verem firmadan randevu talep etmelisiniz. Bu randevu sonucunda olumlu görüşmeler olur ise arabayı rezerve etmiş olacaksınız.

Ayrıca Bornova'da oto kiralarken kesinlikle Aşık Veysel rekreasyon alanına gitmenizi önermekteyiz. Burası kültür açısından tanınan bir dinlenme alanı olarak bilinmektedir. İçeriğinde barındırdığı buz hokeyi ve amfi tiyatroları ile insanları İzmir'e teşvik etmektedir. Peki bu güzel alanları gezmek için oto kiralandığında nelere dikkat edilmelidir. Elbette ki aracı kiralayacağınız oto kiralama firmasının güvenirliğini ve araçlarının bakımlarının sürekli yapılıp, yapılmadığına çok fazla dikkat etmeniz ve bakım raporlarını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Bornova Rent A Car 

İşten uzun süreli izin alındıktan yahut bayram tatillerinde İzmir, Bornova'yı gezmek isteyen araba sahibi olmayan kişilerin ilk gittikleri yer Bornova rent a car firmaları olmaktadır. Bu araç kiralama firmalarından araba kiralarken kesinlikle dikkat etmeniz birden fazla husus bulunmaktadır. Peki tatil yapmak istediğinizde araç kiralarken nelere dikkat etmeniz gerekmektedir. 

• Anlaştığınız firmadan aracı alırken yakıt deposunun yerini ve ne kadar yakıt olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü aracı tekrar iade ederken araçta bulunan yakıt miktarına eşit yakıtla iade etmeniz gerekmektedir. 

• Kiraladığınız aracın süresi dolduğu takdirinde size verilen tarihte ve adreste olmanız gerekmekte ve kiraladığınız aracı sorunsuz şekilde verilen adrese götürmeniz gerekmektedir. 

• Ayrıca bilmeniz gerekir ki kiraladığınızı erken tarihlerde iade etmek istediğiniz vakit verdiğiniz ücreti geri alamazsınız. Ancak geç vakitlerde teslim etmeniz durumunda ise araç kiraladığınız fiyatın üzerine ek fiyatlarda eklenmektedir. 

Bornova Ucuz Oto Kiralama 

Bornova'da her adım attığınızda kalbinizde oluşacak huzuru hissetmeniz mümkündür. İzmir, Bornova hem turistlerin hem de ülkemizdeki her kişinin beğendiği ve ilk tercih ettiği yerlerden biri olmaktadır. Bornova'nın her tarafında bulunan güzellikler insanların aklına kazınırken huzur dolu zamanlar geçirmesine de sebep olmaktadır. Elbette ki araç sahibi olmadığınız vakitlerde Bornova ucuz oto kiralama seçeneğiniz bulunmaktadır. Hem ucuz hem de kaliteli araçları bulmak içinse elbette ki geniş yelpazelerde araştırmalar yapmanız yeterli olacaktır. 

Ayrıca araç kiralamak istediğiniz vakitte kasko ve sigorta şartnamelerini de bilmeniz gerekmektedir. Bu şartlar ise;

• Kiraladığınız araçta bulunan sigortalar alkol yahut uyuştururu alıp kaza yapmanız durumunda geçersiz kılınmaktadır.

• Aracı kiraladıktan sonra uzun yola çıktığınız vakit ise trafik kurallarının bütün detaylarına kesinlikle dikkat etmeniz gerekmekte aksi takdirde oluşacak kötü hasarlarda siz sorunlu tutulacaktasınız.

• Tatil yapmak için tercih ettiğiniz kiralık araçları yük için kullanmanız halinde ise sigortanız kesinlikle geçersiz kılınacaktır.

• Aracı park etmeniz durumunda ise ruhsat ile arabanın anahtarını yanınıza almanız gerekmektedir. Arabanın çalınması durumunda ise araç ve ruhsatlar sizlerden talep edilecektir. Özellikle son zamanlarda Bornova oto kiralama firmaları açısından iddialı bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bornova araç kiralama firmalarından tercih ettiğiniz ve rezerve ettiğiniz araçları aldıktan sonra gidip görmeniz gereken listenizde kesinlikle Peterson köşkü olmalıdır. Hüzünlü aşk hikayesine sahip olmakla birlikte 1859 senesinde inşa edilen eski yapıtlardandır. Ayrıca Mustafa Kemal Caddesi üzerinde bulunmakta herkesin dikkatini çeken bir Köşk olmaktadır. Bornova'nın harika tarihi mekanlarını ve harika dinlenme alanlarını gidip görmek istediğinizde tercih edeceğiniz kiralık araçların ise ödeme yöntemleri genellikle kredi kartı olmaktadır.