Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Araç Kiralama

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 1997 yılında açılmıştır. Şehir merkezine yaklaşık 35 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Isparta küçük bir şehirdir. Bu sebeple havalimanının şehir dışında sayıldığını söyleyebiliriz. Havalimanından şehir merkezine keyifli, kesintisiz ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayacağınız tek seçenek Isparta Süleyman Demirel Havalimanı oto kiralama seçeneğidir.

Neden Araç Kiralamalıyım?

Isparta şehri küçük olsa da gezilecek doğa harikaları olan ve tarihi mekanları çok çeşitli olan bir ilimizdir. Bu şehre gelirken en hızlı ulaşım yolunu seçmişken, şehir içinde neden hızlı olmayasınız? İlk olarak şehir merkezine ulaşmak için kat etmeniz gereken 35 km bir yol var. Bu yolu dilerseniz ticari taksi, dilerseniz havalimanı servisleriyle gidebilirsiniz. Fakat havalimanı çevresinde boş taksi bulmak kolay olmayacaktır. Havalimanı servisleri ise belirli sayıda bir yolcu sonrasında harekete geçiyor. En hızlı ve cebinize en uygun seçenek Isparta Süleyman Demirel havalimanı araç kiralama seçeneği oluyor. Şehir içinde dilediğiniz saatte dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Gezi saatleriniz taksi veya otobüs saatlerine bağlı olarak şekillenmez. Bu da bir geziyi en güzel seviyeye ulaştıran şeydir. Isparta’ya, Antalya’ya gitmek için de gelmiş olabilirsiniz. Çünkü Isparta ve Antalya arası 140 km’dir. Önce uçak ile Isparta havalimanına inip daha sonra Isparta Süleyman Demirel havalimanı araba kiralama ile yolculuğunuza keyifli bir şekilde devam edebilirsiniz. Kısacası geziniz sırasında ulaşıma en az vakti ayırmak istiyorsanız araç kiralamanız gerekmektedir.

Nasıl Araç Kiralayabilirim?

Araç kiralama işlemleri düşündüğünüzden daha basit işlemlerdir. Isparta havalimanına gelmeden önce internetten rezervasyon yapabilirsiniz. Nasıl mı? Çok basit. Web tarayıcınıza Isparta Süleyman Demirel Havalimanı rent a car firmaları yazıyorsunuz. Siteye giriş yapıp istediğiniz fiyata bir araç bulup, geliş tarihinizi saat de belirterek firmaya bildiriyorsunuz. Aracın sizde kaç gün kalacağını da seçip işlemleri bitiriyorsunuz. İnternetten araç kiralarken firmanın kampanyalarına da göz atmayı ihmal etmeyin. Araç kiralama sektörü çok rağbet gören bir sektör olduğundan firmalar haftalık kampanyalar yaparak araçlarda ciddi indirimler sunuyor. Böylelikle daha Isparta’ya gelmeden ulaşım sorununuzu çözmüş olursunuz. Isparta havalimanına gelince de belirttiğiniz saatte aracınız kapıda olmuş olacaktır. Hiç zaman kaybetmeden Isparta şehir turuna başlayabilirsiniz. İnternetten rezervasyon yapmadıysanız rent a car firmalarının telefon numaralarını arayarak istediğiniz modeldeki aracı istediğiniz gün kadar kiralayabilirsiniz. Firma size kampanyaları varsa bunlardan da bahsedecektir. Böylelikle kısa bir sürede aracınızı kiralamış olacaksınız. Firmalarda bulunan araçlar son derece konforludur ve hijyen koşullarına uygundur.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Yazımızın bu son kısmında, araç kiralamayı düşünüyorsanız nelere dikkat etmelisiniz bunlardan bahsedeceğiz. Araç kiralamada firmalarında dikkat ettiği kısımlar vardır. Öncelikle firmaların dikkat ettiklerinden bahsedelim.

Yaş: Firmalar, araç kiralama işleminde araç sınıflarına göre yaş kriteri belirlemiştir. Örneğin, lüks sınıfına giren araçları kiralama yaşı 28’dir.
Ehliyet: Firmaların bir diğer dikkat ettiği unsur ise ehliyet yılıdır. Araç kiralama işlemini en az 2 yıllık bir ehliyet ile gerçekleştirebilirsiniz.
Sözleşme: Sözleşme ise sizin mutlaka dikkat etmeniz gereken evraklardır. Çünkü sözleşmelerde olası tüm durumlara karşı firmanın sizden beklentileri maddeler halinde anlatılmıştır. Her bir maddeyi dikkatlice okuyarak takıldığınız yerleri firma görevlisine bildiriniz.
Aracın Sigorta veya Kasko Durumu: Kiralayacağınız aracın sigortası veya kaskosu yok ise kiralamamanızı öneririz. Çünkü en ufak bir hasar da aracın hasarını siz ödemek durumunda kalırsınız.
Hasar Durumu: Aracı kullanmaya başlamadan önce firma görevlisine araçta mevcut bulunan hasarlar varsa göstermelisiniz. Araca binmeden önce dış – iç tarafları kontrol edin ve görevliden teslim alın.