Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Edirne Keşan Oto Kiralama

Edirne Rent A Car Firmamız Hakkında

Yıllar önce bir kaç araç ile günlük oto kiralama sektörüne giriş yapan Edirne Keşan oto kiralama firmamız zaman içerisinde filosunu sürekli genişleterek ve kalite standartlarını sürekli arttırarak bugünkü konumuna gelmiştir. Her yıl filomuz da yer alan araçları yenilemekteyiz. Ayrıca filomuz da kullanılmakta olan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte olup müşterilerimizin güvenliği ve konforlu bir şekilde araç kullanarak seyahat edebilmesi için eksiksiz olarak yapılmaktadır. Her yıl yenilenen araç filomuz aynı zamanda giderek genişlemektedir. Yapmış olduğu işe verdiği önem ile müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla ve en seri şekilde vermeyi kendine en büyük amaç edinmiş olan Keşan oto kiralama firmamız Trakya bölgesinde oto kiralama sektöründe tırnaklarıyla kazıyarak geldiği yeri müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle koruyarak oto kiralama konusunda Trakya'daki liderliğini devam ettirmektedir. Rent a car camiasında kimsenin cesaret edemediği sıradışı yatırımları gerçekleştirerek hem kendini geliştirmekte hem de faaliyet gösterdiği sektöre ayrı bir soluk getirmekte olan firmamız ülkemizde meydana gelen araç kiralama ile ilgili gelişmeleri takip ettiği gibi dünya çapında da meydana gelen gelişmeleri yakından takip etmektedir.

 

 

 

Edirne Rent A Car Firmamızın Tercih Edilme Sebepleri

Edirne rent a car sektöründe üstün kalite standartlarına sahip olmamız, güçlü bir finansal yapımızın olması, sektörde bulunduğumuz uzun yıllar sebebiyle edinmiş olduğumuz deneyimleri kendinizi daha da geliştirmek için kullanmanız,  yapmış olduğumuz iş ile alakalı hem ülkemizde hem de dünyada meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip edin kendi teknolojik altyapımızı geliştirmek amaçlı kullanmamız, hizmet anlayışımızın merkezinde müşteri memnuniyetinin en önemli unsur olarak yer alması ve tüm bölgeleri ayırt etmeksizin kapsayan geniş hizmet ağı ile bölgemizde bizim ile aynı işi yapan diğer firmalardan daha çok rağbet görmemizin ve daha çok tercih edilmemizin en büyük sebeplerinden biri budur. Her geçen gün daha da büyüyerek gelişmekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin onlarca firma arasından bizi tercih ederek firmamıza destek olması ile daha da büyüyeceğimizin ve hizmet kalitemizi daha da geliştirerek hizmet sunduğumuz bölgeleri daha da genişleterek daha geniş kitlelere hitap edeceğimizin ve hizmet götüreceğimizin garantisini Edirne araç kiralama firması olarak siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.

 

Araç Kiralayan Müşterilerimizin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Kiralama süresi: En kısa kiralama süresi 24 Saat olarak belirlenmiştir. Kiralama süresi bittikten sonra araçların teslim edilmesi gereken süre içerisinde teslim edilmeyen araçlar için 3 saate kadar cezai işlem uygulanır. 3 saatten fazla süreli olan gecikmeler için müşteriden tam gün ücreti tahsil edilir. Ayrıca bu gecikmelerden dolayı kiralanan araçlar için sigorta ve kasko devre dışı kalmaktadır.
Uzun süreli araç kiralama: Uzun süreli araç kiralama larınız için minimum araç kiralama süresi 30 gün olarak belirlenmiştir. Uzun süreli araç kiralayan müşterilerimize normal günlük araç kiralama tarifemizden farklı olarak özel bir fiyat tarifesi belirlenmiştir. Konak rent a car Uzun süreli araç kiralama yapacak olan müşterilerimize uyguladığımız fiyat tarifesi Ne öğrenmek istiyorsanız Detaylı bilgi için telefon numaramızdan Edirne oto kiralama firmamızın Keşan oto kiralama şubesine ulaşabilirsiniz.
Araç teslim alma ve araç bırakma: Edirne Keşan araç kiralama firmamız 24 saat boyunca günün istenilen her saatinde müşterilerine ücretsiz olarak araç teslimatı yapmakta ve aynı şekilde ücretsiz olarak kiralama süresi biten araçları müşterilerimizden teslim almaktadır.

İlave sürücü: Kira sözleşmesinde adı yazan kişi dışında yani kiralama işlemini gerçekleştiren kişi dışında sürücü belgesi olan ve kullanım şartlarına yaş olarak da uyan sürücüler geçerli kimlik ve sürücü belgelerini sözleşmeyi kaydetmeleri durumunda ücretsiz olarak ikinci bir sürücü kontrata dahil edilerek sözleşme sahibi dışında bu kişi de herhangi bir sorun yaşanmadan aracı kullanabilir. Asıl sürücünün ve ilave sürücü olarak eklenen sürücünün en az 22 yaşında olması zorunludur. Sözleşmede adı yazan sürücüler dışında yer alan başka bir sürücü tarafından kaza yapılması halinde bunun tespit edilmesi ile birlikte trafik sigortası ve kasko geçersiz sayılır.

Araç kiralama hizmeti sırasında fiyata dahil olan ve olmayan unsurlar: Araç bakımı ve trafik sigortası ile ilgili giderlerin tamamen tarafımıza aittir. Bunların dışında otoyol ücretleri, trafik cezaları, köprü geçiş ücretleri, aracın yakıtı, bebek koltuğu gibi ekstra talepler fiyata eklenecektir. Alkollğ olarak araç kullanılması yasaktır. Alkollü olarak araç kullanan müşterimize işlem yapılması durumunda bütün cezai işlemler ve araç ile ilgili meydana gelen bütün masraflar koşulsuz şartsız sürücüye aittir.

Ödeme ve depozito: Araç kiralama ücretlerinin ödenmemesi ve kiralama işlemi öncesi depozito verilmesi işlemleri sırasında bütün bankalara ait bankamatik kartları ve kredi kartlarının tamamı kabul edilmektedir. Kiralanacak olan aracın marka ve modeline göre müşterilerimizden alınmakta olan provizyon ücreti her araç için değişiklik göstermektedir. Kiralama esnasında müşterinin aracı eksik alması veya araç yakıt deposunun normal seviyeden daha az olması durumunda gereken ücret iadesi yapılır. Söz konusu olayın müşteri tarafından gerçekleştirilmesi halinde aynı ücretler bu sefer müşteriden tahsil edilir. Konak Oto Kiralama firmamızdan araç kiralayan müşterilerimizden kira adam ücretini ödedikleri bankamatik veya kredi kartının kendi isimlerine düzenlenmiş olması istenmektedir. Araç tesliminde 24 saatten önce yapılmış olan iptallerde ücret iadesi kesintisiz olarak kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır. 24 saatten az olan iptal işlemlerinde bir günlük kira bedeli kesilerek geri kalan ücretin tamamını iadesi gerçekleştirilir.

Edirne Rent A Car Firmamızın Hizmet Politikası

Edirne rent a car firmaları arasında en kaliteli ve üst düzey hizmeti vermekte olan firmamız için en önemli olay müşterilerimizin memuniyetini kazanmak ve müşterilerimizin kiralama hizmeti boyunca konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlamaktır. Çünkü bütün müşterilerimiz bizim için değerlidir. Müşterilerimiz firmamızdan almış olduğu hizmetten memnun kaldıkça firmamız gücüne daha da güç katacaktır. Memnun ettiğimiz, güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağladığımız her müşterimiz firmamız için gurur verici bir referanstır. Birkaç araçtan oluşan filo ile başladığımız yolculuğumuzda bugünkü başarımızı elde ederek genişletilmiş araç filomuza ulaşana kadar gelebilmemizi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak üzerine kurulmuş hizmet politikamızdan ödün vermeden çalışmamıza borçluyuz. Memnun ettiğimiz her müşterimizin bir referans olmasıyla onlarca hatta yüzlerce kişiye ulaşmak zor olmayacaktır. Onlarca Konak Araç Kiralama firması ile rekabet ettiğimiz bu sektörde her şeye rağmen dimdik ayakta durmamızı memnun ettiğimiz müşterilerimizin bizi sürekli tercih etmesine borçluyuz. Bu sebeple firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini daha da yüksek seviyelere çekmek için sürekli olarak kendimizi geliştirerek hizmet kalitemizi arttırmak için sürekli olarak çalışmaktayız.

Sizde ayrım yapmadan bütün müşterilerimize sunduğumuz üst düzey kaliteli hizmetten faydalanarak firmamızın geniş filosundaki araçlardan birini seçerek güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etme ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden, telefon numaralarımızdan ve araç kiralama firmamızın adresindeki şubemize gelerek gerekli bilgileri temin edebilirsiniz.