Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama

Bursa Havalimanı Araç Kiralama

Doğa denince aklımıza ilk gelen şehir tabii ki Bursa’dır. Bursa’nın eşsiz doğasını görmek için, tarihi yerlerini görmek için gelmenizi öneririz. Ulaşım için kullanacağınız bu havalimanı 1944 yılında açılan bir havalimanıdır. Merkeze uzaklığı 45 km olan bu havalimanı merkeze ulaşmanızı da kolaylaştıracak seçenekler sunuyor. Merkeze veya gitmek istediğiniz ilçeye ulaşabilmeniz için sizlere taksi, servis ve Bursa Havalimanı araç kiralama seçeneklerini sunuyor. En hızlı en kolay ulaşım seçeneğini hangisi diye sorarsınız, Bursa Yenişehir havalimanı araba kiralama seçeneğini öneririz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Yenişehir havalimanına indiğiniz zaman merkeze ulaşmak için daha karar vermediyseniz, Bursa havalimanı oto kiralama seçeneğini düşününce hemen kararınızı vereceğinizi düşünüyoruz. Araç kiralamak için firmalardan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz firmaların internet sitelerinden uçağınızın iniş saatine uygun zamanı seçer ve havalimanına geldiğinizde aracınızı sizi beklerken bulursunuz. Ya da dilerseniz havalimanına indiğinizde firmaya telefon numaraları yardımıyla ulaşıp dilediğiniz aracı seçip kiralayabilirsiniz. Araç kiralamanın net olarak bir fiyatı bulunmamaktadır. Çünkü seçtiğiniz araç modeli ve kiralayacağınız gün sayısıyla doğru orantılı olarak artacaktır.

Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama ile Şehri Gezin!

Bursa’ya ulaştıktan sonra tarihiyle, doğasıyla sizi etkileyecek bu şehri gezmek araç kiralama işlemi sayesinde çok kolay olacaktır. Kiraladığınız araç sayesinde Gölyazı, Mudanya Kapanca Limanı, Atatürk Kent Ormanı, Ayvaini Mağarası gibi doğa harikalarını istediğiniz saatte, istediğiniz gün gezebilirsiniz. Havalimanına ulaşır ulaşmaz şehrin keyfini çıkarmak isterseniz araç kiralamanız yeterli olacaktır. Araç kiralama işlemi sizlere zaman kazandıracak ve keyifli bir tatil sunacaktır. Tatilinizi ulaşım sorunlarıyla geçirmek yerine arabanızla şehrin merak ettiğiniz her yerini gezebilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama Rahatlığını Tadın!

Yaz – kış fark etmeksizin ziyaretçilerin ilgisini çeken Bursa, sizin de tatil rotanızda yer alıyorsa bu şehrin tadı en güzel Bursa havalimanı rent a car firmalarından kiralayacağınız araç ile çıkar. Bu firmalar sizlere temiz, hijyenik ve oldukça konforlu araçları hızlı bir şekilde ulaştıracaktır. Zaman kaybetmeden şehir turuna başlamak isterseniz ilk yapmanız gerek araç kiralamak olmalıdır. Siz tatile geldiğinizde nereye gitmek istediğinizi düşünün, nasıl gitmeniz gerektiğini değil! Araçları ister peşin ister ise taksitle ödeyebilirsiniz. Ayrıca aracı kiralamak için illa Bursa’ya varmış olmanız gerekmemektedir. İnternet tarayıcınız üzerinden siteden kiralayabilir ve ücretini ödeyebilirsiniz bunun size avantajı ise geldiğinizde aracınızın kapıda olacak olmasıdır.

Araç Kiralama İşlemi İçin Gerekenler Nelerdir?

Araç kiralamak istiyorsanız ve gereken maddeler nedir bilmiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin yazımız sizin aklınızdaki sorulara cevap olacaktır. Öncelikle alt sınıf ve orta sınıf araçlar için 21 yaş, üst sınıf araçlar için 25 ve lüks araçlar için ise 28 yaş sınırı bulunmaktadır. Ayrıca üst, orta ve alt sınıf araçlar için 2 yıllık bir ehliyete ihtiyacınız var. Lüks bir araç için ise bu ehliyet sınırı 3 yıla yükseliyor. Aracı sizden başka bir sürücü daha kullanacaksa eğer bunu kiralama işlemi yaptığınız rent a car firmasına bildirmeniz gerekmektedir. Araç kiralama işleminde kilometre koşullarına dikkat etmenizi öneririz. Sınırsız km bir araç kiralarsanız sorun yok fakat sınırlı kilometre bir araç kiralıyorsanız, km aşım bedeli ödemeniz gerekmektedir. Bursa havalimanı araç kiralama Ayrıca firmaların aracı, herhangi bir hasar, yakıt eksikliği, trafik cezası, park cezası gibi sorunlara karşı güvence altına alması için depozito ödemeniz gerekmektedir. Balıkesir havalimanı araç kiralama işlemlerini yaparken yanınızda Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınız ve ehliyetiniz bulunmalıdır.