Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Araç Kiralama

Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama

Balıkesir Koca Seyit havalimanı veya Edremit Koca Seyit havalimanı olarak bilinen bu havalimanı 1997 yılından itibaren hizmet vermektedir. Balıkesir’in Edremit ilçesinden bulunur. Edremit ilçe merkezine ise 4 km uzaklıktadır. Balıkesir merkeze ise 88 km uzaklıkta bulunmaktadır. Genellikle yaz aylarında Balıkesir’in ilçelerine yoğun bir yolcu akışı olur. En iyi fiyatlara Çanakkale havalimanı araç kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Tatil için tercih ettiğiniz bu güzel yolculuğunuzun ulaşım stresiyle kötü geçmesini istemezsiniz değil mi? O zaman yapmanız gereken Balıkesir Koca Seyit havalimanı oto kiralama firmalarından bir araç kiralamak olacaktır. Edremit havalimanı araç kiralama Peki araç nasıl kiralanır diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Balıkesir Koca Seyit havalimanı oto kiralama

Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle size yazımızda araç kiralarken gerekli adımları sizlere anlatmak isteriz. İlk adım sürücü yaşınızın 21 olması gerektiği kuralı. Yani 21 yaşının altındakilerin araç kiralaması yasal değildir. Orta ve üst sınıf araçlarda ise bu yaş 25 oluyor. Daha lüks ve büyük araçlar için ise 28 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • İkinci adım ise, ehliyet süreniz. Ehliyet sürenizin en az 2 yıllık olması gerekiyor. Üst sınıf araçlarda ise 3 yıl sınırı bulunmakta.
  • Ek sürücü, eğer kiraladığınız aracı başka bir sürücü daha kullanacaksa firmalara buna izin veriyor fakat kiralarken o sürücünün de bilgilerini vermeniz koşuluyla.
  • Eğer aracınızı sınırsız km ile kiralamışsanız bu madde sizin için geçerli değildir. Ama km üzerinden kiralamışsanız ve km sınırını aşarsanız km başına 50 kuruş ödemelisiniz.
  • Depozito, araç sizdeyken herhangi bir trafik cezası, park cezası, hasar kalması dahilinde sizden bir teminat alması gerekiyor firmanın.
  • Ödeme işlemleri, bunun için önceden ya araç kiralama ücretinin tamamını ya da bir kısmını yatırmanız gerekmekte. İster peşin ister kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Balıkesir Koca Seyit havalimanı araba kiralama 

Balıkesir Havalimanı Oto Kiralama

Araç kiralama adımlarından bahsettikten sonra bir de ek olarak avantajları neler onları anlatalım. Balıkesir koca seyit havalimanı gibi yoğun yolcu akışı olan havalimanına indiğinizde size taksi veya servis seçeneği sunuyor ama bunlar sizden vakit isteyen ulaşımlar. Sizler zaten vakit kaybı olmasın diye uçak yolcuğunu tercih ediyorsunuz değil mi? İşte burada Balıkesir Koca Seyit Havalimanı rent a car firmaları devreye giriyor ve sizi bu zahmetten kurtarıyor. Balıkesir Koca Seyit havalimanı araba kiralama sayesinde gitmek istediğiniz her yere vakit kaybetmeden, servis beklemeden, taksi beklemeden gidiyorsunuz. Balıkesir’in güzel turistik yerlerini gezip güzel keyifli bir tatil yapıyorsunuz. Üstelik Balıkesir Koca Seyit havalimanı araç kiralama işlemi sandığınız kadar da zor değil. Tek yapmanız gereken ya uçak yolculuğunuz öncesinde rezervasyon yapmak ya da indiğinizde firmaları aramak. Önceden rezerve işlemi ile uçağınızın indiği saati söylerlesiniz siz havalimanına geldiğinizde aracınız da hazır olmuş olacaktır.

Servis sorunu taksi sorunu yaşamadan ailenizle veya sevdiklerinizle rahat bir sürüş keyfi yaşar tatilinizin tadını çıkarırsınız. Edremit havalimanı oto kiralama tatil yerinize ulaştığınız zaman istediğiniz saatte arabanıza binip yine istediğiniz saatlere kadar gezebilirsiniz. Üstelik yaz mevsiminin sıcaklığında yolculuk yapmak ne kadar zor bilirsiniz. Araç kiralama sizi bu zahmetten de kurtarır. Tüm bu avantajlara ulaşmak isterseniz firmaların internet sitesine bir göz atın deriz böylelikle kiralamak istediğiniz aracın fiyatını da görebilirsiniz. İnternet sitelerine bakmadıysanız veya daha önce bir rezervasyon işlemi yapmadıysanız sorun değil, firmalar size 7/24 hizmet imkanı sunmaktadır. Elazığ havalimanı araç kiralama Havalimanına inince firmalara telefon numaraları sayesinde ulaşıp istediğiniz aracı ve ayırdığınız bütçeyi bildirmeniz dahilinde sizlere yardımcı olacaktır. Balıkesir’i gezerken daha rahat ve konforlu bir ulaşım tercih etmenizi ve yaşamanızı dileriz. Umarım bu yazımız size havalimanı araç kiralama işlemlerinizde yardımcı olabilir.