Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Antalya Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

1960 yılından beri işlevini sürdüren havalimanı, 1985 yılında ise uluslararası yolcu trafiğine açılmıştır. Milyonlarca yolcuya ev sahipliği yapan bu havalimanı Türkiye’nin en sık kullanılan havalimanlarından biridir. Özellikle yaz aylarında Antalya, turistlerin çok sık uğradığı bir bölgedir. Sizler de Antalya tatilinizde bu havalimanı kullanmak isterseniz merkeze uzaklığı 13 km uzaklıkta olduğunu hatırlatalım. Bu 13 km uzaklığı keyifli bir yolculuğa çevirmek isterseniz Antalya havalimanı araç kiralama bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Sadece 13 km uzaklıktaki merkeze ulaşmak için değil Antalya gibi bir şehrin her noktasını gezmek için size yardımcı olacaktır. Gidip görmek istediğiniz bir yer size uzak olduğu için “neyse bir dahaki gelişimde görürüm” demek yerine hemen arabanıza binip gidip gezip gelirsiniz.

Antalya Havalimanı rent a car 

Antalya Havalimanı Oto Kiralama 

Antalya özellikle yaz mevsiminde çok ziyaret edilmesi nedeniyle yaz mevsiminde bu şehirde ulaşım, trafik gibi sorunlar olabiliyor. Bizler uçak yolculuğunu bize zaman kazandırdığı için tercih ediyoruz zaten. Zamanımızı trafikle harcayacaksak neden bu şehre uçakla gelelim ki? İşte burada size önerimiz Antalya Havalimanı rent a car şirketlerine bir göz atmanız. İstediğiniz fiyata, istediğiniz saatte, istediğiniz model arabayı daha siz uçaktan inmeden onlar ayağınıza getiriyor. Bunu uçağa binmeden önce 2 dakika içerisinde ayarlayabilirsiniz. Nasıl mı? Çok basit. Rent a car firmalarının internet sitelerine giriyorsunuz, sonraki adım ise günlük ve haftalık olarak ayrılan fiyatlara bakıp en uygun olanı uçağınızın iniş saatine göre rezerve ediyorsunuz. Ödemeyi ise 9 taksitle bile yapabilirsiniz. Fakat aklınızda araç kiralama yok ve havalimanına indiniz bu kalabalığı görünce, taksi sorununu görünce “keşke bir arabam olsaydı da gitseydim şimdi” diye içinizden geçirdiğinizde çözümünüz çok basit olacaktır. Rent a car firmasını telefon numarasıyla arayarak bilgilerinizi verdikten sonra yakınlarda bulunan bu firma size aracınızı gönderecektir. İşte bu kadar basit keyifli, rahat bir yolculuk yapmak.

Antalya havalimanı araba kiralama 

Antalya Havalimanı Rent A Car

Antalya havalimanına indiniz özellikle yaz mevsiminde gelmişseniz burasının sıcak ve kalabalık olduğunu görürsünüz. Havalimanının sağladığı ulaşımı tercih ederim derseniz biraz beklemeniz gerecek. Çünkü servis saatleri dışında yolcular merkeze götürülmüyor, taksiyle giderim derseniz havalimanı o kadar kalabalık ki, boş bir taksi için de beklemek durumunda kalacaksınız. Ama Antalya havalimanı araba kiralama firmalarından bir araç kiraladıysanız bu sıcak yaz gününde hiç beklemeden arabanıza biner, serin serin yolculuğa başlarsınız. Yolculuk sırasında merak ettiğiniz yerleri gezer, tatmak istediğiniz tatları tadar tekrar devam edersiniz. Peki size bunu bir taksi veya servis sunar mı? Tabii ki de hayır. Sadece Antalya havalimanı oto kiralama sayesinde bunu yapabilirsiniz. Dilerseniz gece arabanıza atlar gezersiniz dilerseniz sabah çıkar gezersiniz. Gezi saatlerinizi siz belirlersiniz, trafik değil. Ayrıca bu imkan size sadece Antalya merkez için değil Antalya’nın güzel ilçelerini gezmek için de avantaj sağlayacaktır.

İstediğiniz saatte yola koyulup Antalya turu atabilirsiniz. Araç kiralamanın bu kadar avantajı varken ücreti de çok uçuktur diye düşünürseniz burada yanıldığınızı söyleyebiliriz. Çünkü istediğiniz modele ve aracı kullanacağınız gün sayısına göre bir fiyat belirleniyor. Bu fiyatlar değişken olup gerekirse size taksit imkanı da sunuyor. Bu güzel tatilinize, seyahatinize güzel bir yolculuk yakışır diye düşünüyoruz. Antalya’ya gelmişken bu güzel şehrin tarihi mekanlarını, leziz yemeklerini, doğa harikalarını deneyimlemeyecekseniz tatilinizin ne tadı kalır ki? Ayrıca Ankara Havalimanı Araç Kiralama Hizmetimizden Faydalanarak En İyi Fiyata Aracınızı Kiralayabilirsiniz. Bu yazımızın Antalya tatiliniz veya seyahatiniz öncesinde karşınıza çıkmasını ve bu avantajdan yararlanmanızı dileriz.