BLOG

2021 Peugeot Expert Van Özellikleri ve Fiyatları

Yazar: Admin
1 yıl önce
Kategori: Blog

Ticari araçlar kategorisinin en önemli markalarından biri olan Peugeot karşımıza yenilenmiş Expert Van ile çıkıyor. Bu model ne Boxer abisi kadar büyük ne de Partner kardeşi kadar küçük. Otomobilden kamyonete geçiş olarak sayılabilecek bu model son zamanlarda popüler olan bir türe ait. Şimdi hep beraber bu türün en yeni örneği olan Expert Van incelemesini yapalım.

2021 Peugeot Expert Van İç Özellikleri

Ticari araçlar günümüzün büyük çoğunluğunu içinde geçirdiğimiz modeller oluyor. Bu yüzden aracımızın sürücü kabininin her şarta uygun ve rahat olmasını isteriz. Ergonomik koltuğu ve sunduğu çok gözlü konsolu ile Expert Van bu ihtiyaçları oldukça karşılıyor. Aynı zamanda sürüșü kolaylaştırmak için bir sürü özelliği var. Bunlardan bize yardımcı olanlar ise Visiopark ve kör nokta uyarı sistemi. Visiopark aracınızı geri vitese taktığınız anda aracın multimedia ekranında beliren geri görüş kamerasıdır. Bu kamera aynı zamanda 180 derecelik kuş bakışı görüş açısı ile geriye doğru manevraları oldukça kolaylaştırır. Kör nokta uyarı sistemi ise de böyle büyük araçlarda kesinlikle ihtiyacınız olan bir özellik aracın ön ve arka tamponunda bulunan ikişer sensör ile kör noktanızda kalan nesnelere karşı sizi uyararak kazalardan korur.

2021 Peugeot Expert Van Dış Özellikleri

Yüksek konumlandırılmıș yeni dikey radyatör ızgarası sayesinde oldukça şık bir görünüme sahip olan araç asıl numarasını ise yükleme alanında yapıyor. Moduwork banket koltuğunun istenildiği zaman yukarı kalkmasıyla aracın arka kısmından ön koltuğun bitimine kadar oluşan 4 metre uzunluğundaki bir kısım kullanımınıza açılıyor. Bu sayede sürücü koltuğu hariç her yeri araçta yük taşımak için kullanabiliyorsunuz.

2021 Peugeot Expert Van Motor Özellikleri

Peugeot binek araçlarda sık sık gördüğümüz Etkin modüler platform (EMP2) Expert Van için kullanılan bir türe sahip bu sayede daha da hafifleyen araç hem daha iyi bir performans sunuyor hem de daha güvenli bir sürüş keyfi tattırıyor. 1.5 Blue HDi 120 HP ve 2.0 Blue HDi 120 HP Motor seçenekleri ile birlikte sunulan araç size gereken seriliği de sunuyor.

2021 Peugeot Expert Van Satış Fiyatı

Expert Van standart boyutu ve 1.5 Blue HDi 120 HP motoru ile sunulan versiyonu ile 194.195 TL karşılığında sizin olabiliyor. Daha uzun olan Expert Van Long versiyonu ise 2.0 Blue HDi 120 HP motoru ile 209.195 TL satış fiyatı ile bayilerde yerini alıyor.

aracimi kiraya vermek istiyorum

Arabamı Kiraya Vermek İstiyorum

Araba kiralama sektöründe hizmet vermekte o...

İzmir Atv Kiralama

İzmir ATV Kiralama Hizmeti 

Günümüz çağının...

İzmir Motorsiklet Kiralama

İzmir Motosiklet Kiralama

Özellikle tarihi ve doğal güzellik...

İzmir Bisiklet Kiralama

İzmir’de Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Gezmeyi ve y...

Amasya Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Amasya; Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Aşk, acı çekmektir d...