BLOG

2021 Opel Combo Özellikleri ve Fiyatları

Yazar: Admin
1 yıl önce
Kategori: Blog

Opel hepimizin tanıdığı ve sevdiği bir marka. Alman teknolojisi ile üretilen bu marka insanlara yıllardır verdiği güvenle büyüyor. Combo modeli ise daha çok ticaret için kullanılan bir model. Bu konuda oldukça büyük rakiplerinin olduğunu biliyoruz. Ama yeni Combo bu rakiplerin üstesinden gelebilecek bir araç gibi gözüküyor. Hadi bu otomobili hep beraber inceleyelim.

2021 Opel Combo İç Özellikleri

Yazımızın başında dediğimiz gibi iş için kullanımı yaygın olan bu aracın arka koltukları katlanabiliyor. Bu özellik size 1355 litrelik bagaj hacmini daha da arttırabilme fırsatı veriyor. Combo’nun her yerinde küçük küçük saklama gözleri mevcut. Bu gözler birleştiğinde 186 litrelik bir saklama alanı oluşturuyor. 8 inç multimedia ekranı sayesinde araç içinde her an aktif kalabiliyorsunuz. Sürücü ön yan ve perde hava yastıkları ile beraber ise araç içi güvenliğiniz oldukça üst seviyede. Sürücü yorgunluk tespit sistemi sayesinde ise sürücünün belirtilerini analiz eden araç sürücüyü uyararak istenmeyen kazaların gerçekleşmesini engeller.

2021 Opel Combo Dış Özellikleri

2021 Opel Combo Dış Özellikleri

Her iki tarafta bulunan sürgülü kapılar sayesinde yükleme işlemlerini oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Bagaj kapısının açılabilir camı sayesinde ise bagajı açmadan eşyalarınıza ulaşabilirsiniz. Opsiyon olarak sunulan panoramik cam tavanı ile araç daraltıcı bir durumdan çıkıp oldukça rahat bir hale geliyor. Aktif acil frenleme sistemi ile birlikte gelen Combo sizi istenmeyen kazalardan koruyor. Hız limiti tespit sistemi ile de sizin göremediğiniz tabelaları sizin için görür ve hızınızı ona göre ayarlar.

2021 Opel Combo Motor Özellikleri

1.5 turbo dizel 102 HP veya 1.5 turbo dizel 130 HP modelleri ile birlikte sunulan yeni Combo ağırlık taşımak için de oldukça yeterli bir motora sahip. 5 veya 6 ileri Manuel șanzıman opsiyonunun yanı sıra 8 İleri Otomatik șanzıman opsiyonu da bulunan Combo‘nun vites sistemini kendi isteğinize göre seçebilirsiniz.

2021 Opel Combo Satış Fiyatı

2021 Opel Combo Satış Fiyatı

1.5 Dizel 102 HP Essential paketiyle satılan modelin tavsiye edilen satış fiyatı 181.900 TL. 1.5 Dizel 130 HP Edition donanım paketine sahip modelin önerilen satış fiyatı 201.900 TL. 1.5 Dizel Elegance paketin satış fiyatı ise 234.900 TL. En üst donanım özellikleriyle donatılmış Ultimate paketin tavsiye edilen satış fiyatı ise 241.900 TL olarak karşımıza çıkıyor.

aracimi kiraya vermek istiyorum

Arabamı Kiraya Vermek İstiyorum

Araba kiralama sektöründe hizmet vermekte o...

İzmir Atv Kiralama

İzmir ATV Kiralama Hizmeti 

Günümüz çağının...

İzmir Motorsiklet Kiralama

İzmir Motosiklet Kiralama

Özellikle tarihi ve doğal güzellik...

İzmir Bisiklet Kiralama

İzmir’de Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Gezmeyi ve y...

Amasya Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Amasya; Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Aşk, acı çekmektir d...