BLOG

2021 Ford Tourneo Courier Dış Özellikleri

Yazar: Admin
1 yıl önce
Kategori: Blog

Hem iş hayatında hem de aile hayatınızda rahatlıkla kullanabilecek, konforlu bir arabaya mı ihtiyacınız var? Ticari olarak iş hayatında da kullanabileceğiniz bir arabaya mı ihtiyacınız var? Yeni içeriği, donanımı, akıllı teknolojiye sahip olması ve hoş tasarımı ile 2021 Ford Tourneo Courier bu ihtiyaçları karşılamak için adeta bir biçilmiş kaftan. Şimdi Ford Tourneo Courier’i tanıyalım.

2021 Ford Tourneo Courier İç Özellikleri

Sync 3 adı verilen sistem ile sürekli, sürüşü tehdit etmeyecek şekilde iletişim kurulmasını sağlayan, akıllı cihaz vardır. Dinlediğiniz müziğinizi kontrol etmektedir. Sync özelliğinin bir diğer faydası da acil durumlarda yardım sağlama olayıdır.
Acil fren sistemi, yokuşlarda kolay kalkma yardımı, multimedya ekranı, navigasyon, şerit düzeltme sistemi, hız sabitleyici, park edebilmek için sesli ön ve arka kameralı park sensörleri, devrilmeyi koruyan kontrol mekanizması vardır.
Elektronik bir şekilde denge ve yol tutuş kontrolü, acil durumlarda yine önleyici fren mekanizması, tasarruf sağlayan start/stop sistemi ve perde, sürücü ve yan hava yastıklarına sahip olması gibi özellikleri ile 2021 Ford Tourneo Courier dikkat çekmektedir.
Direksiyon ise deri olup elektrik sistemi ile çalışmaktadır. Arka tarafta iki adet çocuk koltuğu koyabilecek bağlantı aparatları mevcuttur.

2021 Ford Tourneo Courier Dış Özellikleri

Farlar oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir. Farlar hava karardığı zamana göre otomatik olarak ışığa göre tepki vermektedir. Her türlü ısıyı ya da ışığı algılayabilen farlar ve sensörler bulunmaktadır.
Lastik patlamalarında karşı basınç düşüşlerinde erken bir uyarı sistemi vardır. 2021 Ford Tourneo Courier araçlarda güvenlikli bir kumanda sistemi vardır. Uzaktan kumandalı bir sistem ile kilit sistemi çalışmaktadır.
Jantlar çelik olup oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Bagaj da otomatik olarak açılmaktadır.

2021 Ford Tourneo Courier Motor Özellikleri

2021 Ford Tourneo Courier 6 ileri şanzıman sistemine sahiptir. Böylece daha ekonomik bir yakıt tasarrufu yapılacaktır. Genelde dizel olarak üretilmiştir.
Araç 6 euro emisyon standardındadır. Yakıt deposu 48 litredir. Şehir içi yakıt tüketimi 100 kilometrede 4.6 litre yakıt tüketimi yapılırken şehir dışında ise bu miktar 4.1 litredir.
75 PS gücünde olan Ford Tourneo Courier araçların torku 190 NM’dir. 100 PS güce sahip olan Tourneo'larda ise tork değeri 215 NM’dir. CO2 emisyon oranı ise 112 g/km’dir.

2021 Ford Tourneo Courier Satış Fiyatı

2021 Ford Tourneo Courier Deluxe 1.5L TDCI 75 PS 6 ileri manuel vitesli dizel otomobillerin tavsiye edilen satış fiyatı 172.100 TL olup, peşin fiyat ise 165.300 TL’dir.
2021 Ford Tourneo Courier Titanium 1.5L TDCI 100 PS 6 ileri manuel vitesli dizel aracın tavsiye edilen satış fiyatı ise 186.300 TL olup, peşin olarak satış fiyatı ise 178.900 TL’dir.

aracimi kiraya vermek istiyorum

Arabamı Kiraya Vermek İstiyorum

Araba kiralama sektöründe hizmet vermekte o...

İzmir Atv Kiralama

İzmir ATV Kiralama Hizmeti 

Günümüz çağının...

İzmir Motorsiklet Kiralama

İzmir Motosiklet Kiralama

Özellikle tarihi ve doğal güzellik...

İzmir Bisiklet Kiralama

İzmir’de Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Gezmeyi ve y...

Amasya Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Amasya; Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Aşk, acı çekmektir d...