BLOG

2021 Fiat Fiorino Özellikleri ve Fiyatları

Yazar: Admin
1 yıl önce
Kategori: Blog

Hem aile hayatında dilediğiniz gibi genişçe kullanmak istediğiniz hem de iş hayatında da size kolaylık sağlayacak bir otomobildir. Aynı zamanda teknoloji ile donatılmış, güvenli ve konforlu bir araçtır. Fiat Fiorino bütün bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir yetkinliktedir. 2021 Fiat Fiorino’nun özelliklerini inceleyelim.

2021 Fiat Fiorino İç Özellikleri

2021 Fiat Fiorino araçlarda sürücü koltuğu kol dayanaklı olup yükseklik ve bel kısmı ayarlanabilir özelliktedir. Arka koltuk tek parça olup, katlanabilmektedir. Ayrıca Fiat Fiorino araçlarda arka koltukların hepsi yatırılabilir ya da çıkarılabilmektedir. Akıllı cihazları şarj edebilmek için USB soketi de yer almaktadır. 12 Volt elektrik çıkışı mevcuttur. Bluetooth entegrasyonu vardır.
Direksiyon deri olup yükseklik ve derinlik ayarlanabilmektedir. Koltuklar anti submarin özellikte olup, hava yastığı bulunmaktadır. Ayrıca yolcu için de hava yastığı vardır. Dört sensörlü ABS, ASR, hız sabitleme sistemi, 10.8 metrelik dönüş çapı, şerit takip sistemi, acil fren desteği gibi donanımlar da bulunmaktadır.

2021 Fiat Fiorino Dış Özellikleri

Oldukça heybetli bir görüntüye sahip olan Fiat Fiorino araçlarda tamponlar gövde rengindedir. Yolcu ve sürücülerin yan kapıları sürgülüdür. Arka kapı yukarı açılabilir özelliktedir. Tam boy jant kapağı yer almaktadır. Elmas kesim olan jantlar elmas alaşımdır. Izgaralar ise krom alaşım olup tavan rayları özel tiptedir. Bu özellikleri ile 2021 Fiat Fiorino özel ve etkileyici bir dış görünüşe sahiptir.
Yan koruma çıtaları plastiktir. Ön camlar ve dış dikiz aynaları elektrik ayarlamalı olup soğuk havalarda buğu çözücü özelliktedir. Ön farlar LED olup yükseklik ayarı da yapılabilmektedir. Camlar ve bagajlar otomatik açılıp, uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi bulunmaktadır.

2021 Fiat Fiorino Motor Özellikleri

2021 Fiat Fiorino dizel 1.3 Multijet motor olup 95 HP gücündedir. Azami tork değeri is 1500 NM’dir.
2021 Fiat Fiorino araçlar 5 ileri manuel şanzıman olup, motor emisyon seviyesi ise Euro 6’dır. Maksimum hızı 170 km/s olur iken, 2021 Fiat Fiorino araçların ortalama yakıt tüketimi 100 kilometrede 4.5 litredir.

2021 Fiat Fiorino Satış Fiyatı

2021 Fiat Fiorino Safeline 1.3 Multijet dizel 95 HP’nin tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 163.900 TL olup, kampanyalı satış fiyatı ise 148.900 TL’dir. Peşin ödemelerde ise anahtar teslim fiyatı 143.900 TL’dir.
2021 Fiat Fiorino Safeline 1.4 Fire benzinli 77 HP’nin tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 136.900 TL olup, kampanyalı satış fiyatı ise 121.900 TL’dir.
Peşin ödemelerde ise anahtar teslim fiyatı 116.900 TL’dir.

aracimi kiraya vermek istiyorum

Arabamı Kiraya Vermek İstiyorum

Araba kiralama sektöründe hizmet vermekte o...

İzmir Atv Kiralama

İzmir ATV Kiralama Hizmeti 

Günümüz çağının...

İzmir Motorsiklet Kiralama

İzmir Motosiklet Kiralama

Özellikle tarihi ve doğal güzellik...

İzmir Bisiklet Kiralama

İzmir’de Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Gezmeyi ve y...

Amasya Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Amasya; Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Aşk, acı çekmektir d...