BLOG

2021 Citroën C3 Özellikleri ve Fiyatları

Yazar: Admin
1 yıl önce
Kategori: Blog

Ünlü Fransız firması Citroën oldukça şık araçlar üretmesi ile ünlü bir marka. C serisi araçlar ise Citroën için bir gurur kaynağı. Bugün yollarda görmeye alıştığımız bir model olan C3 incelemesini yapacağız. Sıra dışı tarzı ile her zaman dikkat çekmeyi başaran bu model Citroën ‘in marka yüzü olmuş durumda. Haydi şimdi hep beraber C3 ‘e yakından bakalım.

2021 Citroën C3 İç Özellikleri

İki farklı iç ambiyans paketini seçip kişiselleştirebileceğiniz bir model olan C3 bize şu paketleri sunuyor: Zümrüt Ambiyans Paketi daha dinamik bir görünüme sahip olmayı sağlayan bu paket koyu renk tonları ile üretilmiş olup daha sportif bir görünüş katıyor. Öbür paket olan Techwood Ambiyans Paketi ise İskandinav odun renkleri ile daha klasik bir araç görünümüne sahip. Özel Citroën Advanced Comfort koltuklar ise kol ve bel destekli üstün ergonomisinin yanı sıra grafik efektli dolgular ile de görünüme bir şıklık katıyor. 300 litre hacme sahip bagajı ile de yeterli bir saklama alanına sahip. 12 adet farklı sürüş destek sistemi ile de aracınızı kullanmak şimdi çok daha kolay.

2021 Citroën C3 Dış Özellikleri

Toplam 97 adet farklı kombinasyon ile birlikte kişiselleştirebileceğiniz araç sokakta gördüğünüz bütün C3 modellerin farklı olmasını sağlıyor. Alacağınız araç her kişiselleştirme hareketi ile farklı bir modele dönüşmüş gibi oluyor. Bu da farklılık için sınıfında bulunan bütün modellerden kat kat üstün olduğunu gösteren bir detay. Tavan rengini aracın renginden ayrı olarak seçebiliyorsunuz. Bir konsept Citroën modelinden alınmış olan ön tasarım ise gerçekten gelecekten gelmiş gibi duruyor.

2021 Citroën C3 Motor Özellikleri

1.2 litre hacme sahip 2 farklı motor ile gelen araç otomatik veya Manuel șanzıman için farklı motorlara sahip. Manuel șanzımanın kullandığı 1.2 Puretech 110 PS BVM6 motor maksimum olarak 198 kilometre hıza kadar çıkabiliyor. 0 kilometreden 100 kilometre hıza çıkma süresi ise 9.4 saniye. 1.2 Puretech 110 PS EAT6 motor ise otomatik șanzıman ile beraber geliyor. Bu motorun yapabildiği maksimum hız 193 kilometre iken 0 kilometreden 100 kilometre hıza 10 saniyede çıkabiliyor.

2021 Citroën C3 Satış Fiyatı

5 İleri Manuel vitesle gelen Feel paketin kampanyalı satış fiyatı 151.500 TL iken otomatik vitesli olarak sunulan 2 farklı opsiyon var. Bunlardan birincisi Feel Bold adı verilen donanım paketi. Bu paketin satış fiyatı ise 204.000 TL olarak belirtiliyor. İkinci paket ise Shine ismi ile piyasada. Bu paketle birlikte gelen C3 ise 219.000 TL olarak karşımıza çıkmış durumda.

 

aracimi kiraya vermek istiyorum

Arabamı Kiraya Vermek İstiyorum

Araba kiralama sektöründe hizmet vermekte o...

İzmir Atv Kiralama

İzmir ATV Kiralama Hizmeti 

Günümüz çağının...

İzmir Motorsiklet Kiralama

İzmir Motosiklet Kiralama

Özellikle tarihi ve doğal güzellik...

İzmir Bisiklet Kiralama

İzmir’de Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Gezmeyi ve y...

Amasya Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Amasya; Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Aşk, acı çekmektir d...