BLOG

2020 Volkswagen Passat Özellikleri ve Fiyatları

Yazar: Admin
1 yıl önce
Kategori: Blog

Volkswagen için dünyanın en büyük otomobil üreticisi desek yanlış olmaz. 1937 yılında Alman halkına ucuz araçlar üretmek için kurulmuş bu firma o günden beri yükselişine devam ediyor. Beetle, Golf, Polo gibi efsane modellerin hepimizin bildiği bir arkadaşı var. O da Passat. Yeni Passat modeli ise efsaneler arasına girmeye aday durumda.

2020 Volkswagen Passat İç Özellikleri

26 CM boyutunda olan hız göstergesi bölgesi istediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz bir ekran haline gelmiş durumda. Artık burada sadece hız ve devir göstergesini değil navigasyondan tutun performans verilerine kadar her şeyi görüntüleyebilirsiniz. Volkswagen Passat artık markanın kanıksanmıș bir özelliği olan ClimaTronic klimasıyla beraber geliyor. Aracın iç sıcaklığını otomatik olarak ayarlayan bu teknoloji sayesinde Passat yolcularını her zaman sıcak tutuyor. Adaptif hız sabitleyici (ACC) sayesinde ise hız sabitleyici özelliğini kullanabilir ve hız limitleri konusunda aracınız tarafından uyarılırsınız.

[caption id="attachment_2843" align="aligncenter" width="1024"]2020 Volkswagen Passat Dış Özellikleri 2020 Volkswagen Passat Dış Özellikleri[/caption]

2020 Volkswagen Passat Dış Özellikleri

LED Matrix aydınlatmalar sayesinde uzun farlarınızı karşınızdan gelen insanların gözünü almayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Passat için özel üretilen 16 ila 19 inç arasında değişen jantları kendi zevkinize uygun olarak seçebilirsiniz. İlk kez Volkswagen tarafından kullanılan yarı otonom sürüm asistanı aracınızı otomatik olarak kontrol eden bir teknoloji. 360 derece görüş sağlamanızı sağlayan Area View aracınızın 4 yanına takılmış kameralar sayesinde çevre kontrolünü oldukça kolaylaştıran bir teknoloji.

2020 Volkswagen Passat Motor Özellikleri

TSI ve TDI motor teknolojisi alternatifleriyle üretilen Volkswagen motorları oldukça verimli motorlar. Aktif Silindir Yönetimi (ACT) sistemi düşük motor gücüne ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda silindirlerinizin bir kısmını kapatarak yakıt tasarrufu yapmanızı sağlar. Çift Kavramalı Șanzıman (DSG) sayesinde ise otomatik vitesin sağladığı faydaları çok daha net biçimde görebileceksiniz. 4MOTION teknolojisi ise motorunuzun ürettiği gücü bütün tekerleklerinize eşit ve verimli olarak paylaştırmanızı sağlayacak. Bu sayede aracınızı bütün performansıyla birlikte kullanabileceksiniz.

[caption id="attachment_2844" align="aligncenter" width="800"]2020 Volkswagen Passat Satış Fiyatı 2020 Volkswagen Passat Satış Fiyatı[/caption]

2020 Volkswagen Passat Satış Fiyatı

Yeni Volkswagen Passat 3 farklı donanım opsiyonuyla satışa sunuluyor. Impression, Business, Elegance paketleriyle ayrılıyor. 1.5 TSI 150 PS motorlu Impression modeli 373.000 TL, Business modeli 424.300 TL, Elegance modeli ise 512.100 TL fiyatı ile satışa sunuluyor. 1.6 TDI 120 PS motoru ile üretilen modeller ise Impression için 348.600 TL, Business paketi için 456.700 TL son olarak Elegance paketi ile ise 554.400 TL fiyatı ile bayilerde yerini almış durumda. Bu aracı elazığ havalimanı oto kiralama hizmetimizden faydalanarak en iyi fiyatlara kiralayabilirsiniz.

aracimi kiraya vermek istiyorum

Arabamı Kiraya Vermek İstiyorum

Araba kiralama sektöründe hizmet vermekte o...

İzmir Atv Kiralama

İzmir ATV Kiralama Hizmeti 

Günümüz çağının...

İzmir Motorsiklet Kiralama

İzmir Motosiklet Kiralama

Özellikle tarihi ve doğal güzellik...

İzmir Bisiklet Kiralama

İzmir’de Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Gezmeyi ve y...

Amasya Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Amasya; Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Aşk, acı çekmektir d...