BLOG

2020 Suzuki Jimny Özellikleri ve Fiyatları

Yazar: Admin
1 yıl önce
Kategori: Blog

Jimny 1970 yılının Nisan ayından beri üretilen oldukça köklü bir araç. Sokaklarda görmeye çok alışık olunmayan 4x4 arazi araçlarını sokağa indiren bu model şimdilerde sokakta görüldüğünde hayranlık oluşturan bir türe dönüştü. Bir çok köklü markanın da benzer modeller ürettiği bir tür yaratan Jimny bu araçların atası olması ile beraber Suzuki kalitesi ile beraber üretiliyor.

2020 Suzuki Jimny İç Özellikleri

Jimny İç güzellikten daha çok sadeliğe ve kullanışlılığa önem veren bir model. Bu yüzden süslü ayrıntılardan daha çok işlevsel ayrıntıların dikkat çektiği bir model. 9 inç multimedia bir ekranla gelen araç size bu ekrandan aynı zamanda navigasyon ve geri görüş kamerası desteği de veriyor. Aracın koltukları ise arazi koşullarında sırtınızı ağrıtmayacak cinsten.

2020 Suzuki Jimny Dış Özellikleri

Aracın asıl önemli olan kısmı bu paragrafta yatıyor. All grip pro ile birlikte gelen araç aynı zamanda arazi takviyesine de sahip. Hem asfaltta hem arazide kullanabileceğiniz modları bulunan bu sistem size her koşulda en iyi performansı sunmak için üretilmiş durumda. Sabit merdiven şasisi ile de yıllardır süre gelen yüksek arazi performansının sebebi anlatılıyor. Geniş gövde açısı ile üretilmiş araç zorlu koşullarda sağladığı açılar ile araca hasar gelmesini engelliyor. Bunun yanı sıra sizin de bu anları çok daha kolay bir şekilde atlatmanızı sağlıyor. Vahşi doğa için üretilmiş bu aracın tavanında su kanalları bile mevcut. Led farlara alışkınız fakat bir arazi ortamında tamamen kirli kalacak farlar işimize yaramazdı. Jimny bunun için far yıkayıcılara sahip olması ile bir adım daha öne çıkmış durumda.

2020 Suzuki Jimny Motor Özellikleri

1.5 GLX benzinli bir motora sahip olan araç her zaman en iyi performansı vermek üzere kurulu. Standart olarak 4x4 olarak satılan araç arazi koşulları için yaratılmış durumda. 1110 kg olan ağırlığı aracın saplanıp kalmasını engelliyor. Maksimum olarak 140 kilometre hıza kadar çıkabilen araç ortalama 7.5 litre gibi arazi aracı için oldukça az bir miktar benzin tüketiyor. Bütün Suzuki araçların 3 yıl veya 100.000 kilometreye kadar garantili olmasıyla sorun çıkarması durumunda bile içiniz rahat oluyor.

2020 Suzuki Jimny Satış Fiyatı

Tek motor ve tek donanım seçeneği ile sunulan aracın opsiyon olarak sunulan tek özelliği çift renkli mi tek renkli mi olacağı. 1.5 GLX 4x4 AT tek renkli seçeneği 370.047 TL satış fiyatı ile bayilerde yerini alırken çift renkli araç seçeneği ise 375.047 TL olarak belirlenmiş durumda.

aracimi kiraya vermek istiyorum

Arabamı Kiraya Vermek İstiyorum

Araba kiralama sektöründe hizmet vermekte o...

İzmir Atv Kiralama

İzmir ATV Kiralama Hizmeti 

Günümüz çağının...

İzmir Motorsiklet Kiralama

İzmir Motosiklet Kiralama

Özellikle tarihi ve doğal güzellik...

İzmir Bisiklet Kiralama

İzmir’de Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Gezmeyi ve y...

Amasya Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Amasya; Ferhat ve Şirin’in Memleketi

Aşk, acı çekmektir d...