BLOG

2020 Alfa Romeo Stelvio Özellikleri ve Fiyatları

Yazar: Admin
1 yıl önce
Kategori: Blog

Köklü otomobil markalarından biri olan Alfa Romeo  SUV sektörüne el attığı Stelvio modeli piyasaya çıkmış durumda. Son dönemlerde oldukça popüler olan SUV araçlar ülkemizde de oldukça yüksek satış miktarlarına sahip. Yakın zamanda başkalașım geçiren bu tür artık lüks özellikler de barındırmaya başladı. Stelvio bunun en büyük örneklerinden biri. Şimdi hep beraber Stelvio’yu inceleyelim.

2020 Alfa Romeo Stelvio İç Özellikleri

Kırmızı, siyah ve tütün renkleri arasında seçebileceğiniz elektrikli ısıtmalı deri koltuklar aracın içini çok daha sportif gösteriyor. 8.8 inç multimedia ekran ile birlikte sunulan Stelvio teknolojiye de ayak uyduruyor. HarmanKardon ses sistemi bu araçta da karşımıza çıkıyor. Bu ses sistemi sayesinde araç içi sesler gerçekten çok başarılı olmuş. Sportif ve şık bir görünüme sahip kapı eşik çıtaları ile aracınızın görüntüsü oldukça şıklașıyor. DNA sürüş modunu aracınızın konsolunda bulunan bir düğme ile aracınızı iyi bir şekilde optimize edebilirsiniz.

2020 Alfa Romeo Stelvio Dış Özellikleri

Adaptif 35 W çift xenon farlar ile birlikte gelen otomobil yolunuzu gerçekten iyi bir biçimde aydınlatıyor. 20 inç alışım jantlar ile renkli fren kaliperleri opsiyonu aracınızın tekerleklerini oldukça şık bir görünüme kavuşturuyor. Ellerinizi kullanmadan bagaj kapağının altındaki sensörler sayesinde ayağınızla açabileceğiniz bir bagaj kapağı da mevcut.

2020 Alfa Romeo Stelvio Motor Özellikleri

2.0 motor ile birlikte gelen yeni Stelvio 200 HP ve 280 HP motor seçenekleri ile birlikte satışa sunuluyor. Bu motorlar aracın cüssesine göre oldukça uygun üretilmiş durumda. Bu sayede arabanız oldukça atik bir biçimde yollarda oluyor. Maksimum hız olarak 215 kilometre hıza kadar çıkabilen Stelvio 0 kilometreden 100 kilometre hıza 7.2 saniye gibi rekabette olduğu otomobillere göre oldukça iyi bir hızlanma değerine sahip. 4WD Özelliğine sahip bu araç kombine yakıt tüketimi olarak 7.0 Litre gibi bir değere sahip. Karbon emisyonu olarak ise 160 G gibi bir değere sahip.

2020 Alfa Romeo Stelvio Satış Fiyatı

2.0 motor seçenekleri ile sunulan bu araç 200 HP ve 280 HP güç alternatifleri ile birlikte sunuluyor. 2.0 200 HP 4x4 benzinli Sprint paketinin tavsiye edilen satış fiyatı 894.950 TL, 2.0 280 HP 4x4 benzinli Veloce paketin tavsiye edilen satış fiyatı ise 954.950 TL olarak belirlenmiş. Bu iki paket bütün Alfa Romeo mağazalarında satışa sunuluyor.

aracimi kiraya vermek istiyorum

Arabamı Kiraya Vermek İstiyorum

Araba kiralama sektöründe hizmet vermekte o...

İzmir Atv Kiralama

İzmir ATV Kiralama Hizmeti 

Günümüz çağının...

İzmir Motorsiklet Kiralama

İzmir Motosiklet Kiralama

Özellikle tarihi ve doğal güzellik...

İzmir Bisiklet Kiralama

İzmir’de Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Gezmeyi ve y...

Gökçeada Feribot Sefer Saatleri – Eskihisar ile Topçular Arası Feribot Sefer Ücretleri

Gökçeada Feribot Sefer Saatleri – Eskihisar ile Topçular Arası F...