Bütçene Uygun Aracı Seç,
Güvenilir Ödeme Sistemiyle

Aracını Kirala!

Vites
Yakıt
Kasa
Grup

Bmw 216D

HEMEN KİRALA
Bu araçGünlük 1,500.00 ₺
 • 5 Kişi
 • 2 Bagaj
 • Dizel
 • Otomatik
 • Lüks

Citroen C-Elysee

HEMEN KİRALA
Bu araçGünlük 550.00 ₺
 • 5 Kişi
 • 5 Bagaj
 • Dizel
 • Manuel
 • Sedan

Renault Clio 5

HEMEN KİRALA
Bu araçGünlük 500.00 ₺
 • 5 Kişi
 • 3 Bagaj
 • Benzin
 • Manuel
 • Hatchback 5 Kapı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

 

Adnan Menderes Havalimanı 1987 yılından itibaren uluslararası hizmet veren bir havalimanıdır. İzmir’in merkezine 14 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yaz mevsiminde oldukça ziyaretçi alan bu şehirde ulaşım sorunu yaşamadan gezmek isterseniz İzmir Adnan Menderes havalimanı rent a car firmaları sizin yanınızda olacaktır. İzmir seyahatinizi araç kiralayarak daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

izmir havalimanı araç kiralama

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Oto Kiralama

Yazımızın bu kısmında neden bir araç kiralamanız gerekiyor, bundan bahsedeceğiz. İzmir, Türkiye’nin önemli şehirleri arasındadır. Bu yüzden de oldukça kalabalık bir şehirdir. Bornova araç kiralama Vakit kazandırdığı için uçakla geldiğiniz bu şehirde kesintisiz yolculuğun tek çaresi İzmir Adnan Menderes havalimanı araç kiralama olacaktır. Havalimanına indiğiniz andan itibaren kesintisiz, keyifli ve konforlu bir yolculuk istiyorsanız araç kiralamanızı öneririz. Araç kiralama, İzmir’in görülmesi gereken tarihi mekanlarını, doğa harikalarını dilediğiniz saatte gezebilme imkanı sunar. Yani bir yere gidebilmek için otobüs güzergahlarını, dolmuş saatlerini bilmenize gerek kalmayacak. Bu kalabalık şehirde boş taksi bulmak da pek kolay değil. Ayrıca gideceğiniz her yere taksiyle gitmeniz çok ekonomik olmayabilir. Ama İzmir Adnan Menderes havalimanı oto kiralama seçeneği size her bütçeye uygun araç imkanı sunuyor.

izmir havalimanı rent a car

Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç kiralamak oldukça kolaydır. Dilerseniz web üzerinden rezervasyonla kiralarsanız, dilerseniz ise telefonla iletişime geçerek kiralarsınız. Rezervasyon işleminde, istediğiniz model aracı seçip kiralayacağınız tarih aralığını seçiyorsunuz ve uçağınızın iniş saatini belirliyorsunuz. Ardından siz havalimanına indiğinizde aracınız belirttiğiniz saatte kapıda olmuş oluyor. Böylelikle aracın gelmesini beklemeden kesintisiz bir yolculuk yapmış oluyorsunuz. Ayrıca araç kiralama sektörü çok talep gören bir sektör olduğu için çok sık kampanyalar düzenleniyor. Rezervasyon sırasında bu kampanyaları görüp bunlardan yararlanabilirsiniz. Daha öncesinde bir rezervasyonunuz yok ise havalimanına gelince İzmir Adnan Menderes havalimanı araba kiralama firmalarının telefonlarına ulaşıp kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefon konuşması sırasında istediğiniz aracın modelini ve yine tarih aralığını belirtmelisiniz. Ayrıca firmaya, o hafta bir kampanya var mı diye sorabilirsiniz. Zaten bir kampanya varsa, firma size onu belirtecektir. Telefon konuşmanız bitince kısa bir sürede aracınız kapıda olacaktır.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle araç kiralama koşullarına uygun olmanız gerekmektedir. Bu koşullar şu şekildedir:

Yaş koşulu: Alt sınıf veya ekonomi sınıfları için en az 21 yaşında olmalısınız. Üst sınıf araçlar için 25, lüks sınıfa giren araçlar için de 28 yaş sınırı bulunmaktadır.

Ehliyet Belgesi Yılı: Lüks sınıf araçlarda en az 3 yıllık, alt, orta ve üst sınıflarda ise en az 2 yıllık ehliyet belgesi isteniyor.

Depozito Bedeli: Aracın sınıfına göre farklılık gösterse de her firma bu bedeli almaktadır.

Bu kuralların haricinde, Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınız ve ehliyetinizle kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

Gelelim araç kiralarken dikkat edilmesi gerekenlere. Bunlar şu şekildedir:

Kiraladığınız aracı kullanmadan önce dikkatlice inceleyin. Sizin oluşturmadığınız bir hasar varsa bunu firmaya mutlaka belirtin ve aracı öyle teslim alın.

Sözleşmeyi baştan sona mutlaka okuyun. Firmanın sizden beklentileri nelerdir, kuralları nelerdir iyice kavrayın.

Kiraladığınız aracın yakıt göstergesine dikkat edin. En son teslim ederken de yakıt miktarını aynı seviyede bırakın. Çünkü firmalar fazladan aldığınız yakıtın ücretini ödemeyeceklerdir.

Kaskosu veya sigortası olmayan aracı kiralamayın. Araçta bu güvencelerden biri yoksa eğer en ufak hasar size pahalıya mal olacaktır.

Aracı sizden başka sürücü kullanacaksa mutlaka firmaya onun da belgelerini iletin.

Aracı teslim ederken olası bir gecikmede oluşacak ücret bedelini mutlaka öğrenin.

izmir havalimanı araç kiralama

İzmir Havaalanı Araç Kiralama

 

İzmir Türkiye’nin en güzide şehirlerinden bir tanesidir, İzmir havaalanı araç kiralama hizmetiyle bu şehri güzelce gezebiliriz. Bu güzel şehirde birçok gezmeye yer bulunmaktadır. Tarihi ve modern bir şehir olan İzmir seyahat gezginleri için önemli bir yere sahiptir. Çeşitli gezi alanları mevcuttur ve arazi bakımından büyük bir şehirdir.  Özellikle İzmir’e havayoluyla gelenler için araç kiralama hizmetleri son derece konforlu bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

Türkiye’de büyük şehirler listesinde yer almaktadır. Bu kadar büyük bir şehri İzmir araç kiralama hizmetinden yararlanarak gezmek elbette ki daha kolay ve daha profesyonel olacaktır. İzmir plajlarıyla, antik kentleriyle, çeşme gibi turizm ilçesiyle gezilecek birçok önemli yere sahiptir. İzmir’in ilçeleri arasındaki mesafe fazla olduğundan dolayı araç kiralayarak gezmek daha mantıklı olacaktır.

Araç kiralayarak bir şehri gezmenin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi İzmir sıcak bir şehirdir. Araç kiralayarak otomobilde klimanın serinliğinde yolculuk edebiliriz.  Bu da sıcak havalarda konforu oldukça olumlu yoldan etkileyecektir. Sıcak havalarda araçla klima altında yolculuk etmek seyahatin verimliliği açısından önemlidir. Efes Müzesi, Saat Kulesi ve Tarihi Asansör Binası gibi gezilecek yerlere ev sahipliği yapan İzmir araç kiralama firmaları bakımından da iddialı bir konumda yer almaktadır.

İzmir Havaalanı Oto Kiralama 

 

İzmir kentinde havayolu ulaşımının sıklıkla tercih edildiğini biliyoruz. İzmir havaalanı oto kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız pek çok oto araç kiralayan firmalar mevcuttur. Bu firmaların telefon numaralarına ve şirket adreslerine internetten rahatlıkla ulaşabiliriz. Günümüzde oto kiralama hizmetleri çokça tercih edilmektedir. İzmir oto kiralama hizmetler de gene yoğun bir talep alarak tercih edilmektedir.

İnsanların oto kiralama hizmetlerine bu kadar yoğun talep göstermelerinin elbette ki sebepleri mevcuttur. Bu sebeplerden bir tanesi araç kiralayarak gezmenin daha rahat ve konforlu olmasıdır. İzmir’de gezilecek tarihi ve turistlik mekan sayısı fazla olduğu için araç kiralayarak gezmek daha uygun olacaktır. İzmir şehir olarak oldukça geniş araziye sahip bir şehirdir. İzmir’in ilçesinden ilçesine ulaşım uzundur. Bu sebeple turistlik olarak gezi amaçlı İzmir’e gideceksek otobüs yerine araç kiralamak daha uygun olacaktır. Bu sayede daha konforlu seyahat edilecektir.

Özellikle büyük aileler araç kiralama hizmetlerini sıkça tercih etmektedir. Bunun sebebi geniş ailelerin konforudur. Konforlu yolculuk geniş ailelerde önemli yere sahiptir. Günümüzde oto araç kiralama hizmeti veren pek çok firma mevcuttur. Bu firmalar günlük kiralama, haftalık kiralama ve aylık kiralama şeklinde çalışmaktadırlar. Araç kiralarken dikkat etmemiz gereken konulardan birisi de kiralayacağımız firmanın güvenlikli ve sigortalı olmasıdır. Bu sebeple firmalara dikkat etmemiz gerekmektedir.

izmir havalimanı oto kiralama

İzmir Havalimanı Rent A Car

 

Günümüzde birçok vatandaş araç kiralamak için İzmir havalimanı rent a car hizmetlerinden yararlanmaktadır. Rent a car kiralama hizmeti yapan firmaların sayısı günden güne artmaktadır. Bunun sebebi rent a cara olan yoğun taleptir.

Rent a car hizmetinden araç kiralayacak en önemli konu aracı kiralayacağımız firmanın güvenilir olmasıdır. Güvenilir olmayan yerlerden kiralayacağımız araçlar tatilimizi ve gezimi kötü etkileyebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka İzmir’in yerli halkından olan kişilere danışmakta fayda vardır.

Araştırmadan birilerine danışmadan araç kiralama hizmetlerini kullanmamız gerekmektedir. İzmir’in merkezinde olmak üzere ilçelerinde de birçok rent a car hizmeti mevcuttur. İzmir tarihi ve turistlik mekan olarak büyük bir şehir olduğu için turistler oto kiralama hizmetlerinden sıklıkla yararlanmaktadırlar.

Konfor ve zamandan tasarruf açısından araç kiralamak son derece mantıklı bir işlemdir. Araç kiralarken dikkat etmemiz bir diğer konuda sigortadır. Aracın herhangi bir kaza yapma durumunda sigorta işlemi oldukça önemli bir konudur. Bu sebeple rent a cardan kiralayacağımız araçların mutlaka sigorta işlemini sorgulatmamız gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra rahatlıkla araç kiralanabilir.

İzmir merkezde güvenir ve uzun süredir hizmet veren birçok rent a car araç kiralama firması mevcuttur. Antik tiyatroları gezmek için, çeşme sahili gezmek için ve tapınakları gezmek için araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak son derece sağlıklı bir işlem olacaktır.

İzmir İlinde Ucuz Oto Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır?

İzmir ilinde ucuz oto kiralama hizmeti veren birçok firma mevcuttur. Bu firmalar daha çok eski model araçlar kiralamaktadırlar. Kalitesi düşük bu araçların kiralanma ücreti son derece uygundur. Ancak yüksek model araç kiralamak istiyorsak fiyatlar epey daha yüksek olacaktır. Araç kiralama da düşük ücret ve yüksek ücretin arasındaki temel fark araç modelidir.

Yüksek konforlu son model araçların günlük ücretleri oldukça yüksek fiyatlardadır. Ancak orta düzeyden biraz daha düşük düzeyde bir araç kiralayacaksak fiyatlar oldukça uygundur. İzmir havaalanı araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak için İzmir merkezdeki rent a car firmalarını ziyaret etmemiz gerekmektedir.

Bütün bu bilgiler ışığında İzmir Havalimanı araç kiralama firmaları şehirde uluslararası kalite standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Tam da bu noktada İzmir’de profesyonel düzeyde bir araç kiralama hizmeti almanız için mutlaka detaylı bir araştırma yapmanız da şarttır!